انفجار بمب در جهت اتوبوس نظامیان سوری در شهر درعا

به گزارش مجله سلنا، منابعی در سوریه از وقوع انفجار بمبی که یک دستگاه اتوبوس حامل افسران و نیروهای وابسته به نظام سوریه در حومه درعا را هدف گرفته بود، خبر دادند.

انفجار بمب در جهت اتوبوس نظامیان سوری در شهر درعا

منابعی در مخالفان سوریه خاطرنشان کردند که یک دستگاه اتوبوس حامل تعدادی از افسران و نیروهای نظام سوریه به واسطه بمبی در راستا میان دو شهرک الدارة و سکاکا در حومه شرقی درعا هدف نهاده شد.

منابع مذکور همچنین خاطرنشان کردند که در نتیجه این انفجار یک تن کشته و چند نظامی سوریه زخمی شدند.

تاکنون هیچ گروهی مسؤولیت هدف دریافت این اتوبوس را برعهده نگرفته است.

در ماه اوت گذشته نیز چنین انفجاری اتفاق افتاده بود، به طوری که یک اتوبوس حامل نیروهای اطلاعات هوایی وابسته به نظام سوریه در راستا میان شهرک الکرک و الغاریة منفجر شد که در نتیجه آن چند تن زخمی شدند.

پیشتر نیز یک خودروی نظامی در راستا میان شهرک جلین و المزیریب واقع در غرب درعا در معرض تیراندازی نهاده شد که در نتیجه آن نیز سه تن از نظامیان سوری کشته شدند.

مناطق مختلف درعا گاهی اوقات شاهد هدف قرار دادن نیروهای ارتش سوریه هستند که بارزترین آن انفجار یک اتوبوس حامل نیروها و افسران نظام سوریه در نزدیکی شهرک الیادودة واقع در غرب درعا در ماه ژوئیه بود که در نتیجه آن یک نظامی سوری کشته و چند تن دیگر از آنها زخمی شدند.

ارتش سوریه در ماه نوامبر گذشته کنترل کامل شهر درعا را به دست گرفت و همان زمان خاطرنشان کرد که این منطقه خالی از وجود هرگونه نیروی شورشی است. ، ایسنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 5 آبان 1398 بروزرسانی: 31 فروردین 1399 گردآورنده: selena-fan.ir شناسه مطلب: 364

به "انفجار بمب در جهت اتوبوس نظامیان سوری در شهر درعا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انفجار بمب در جهت اتوبوس نظامیان سوری در شهر درعا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید