بارسلونا شرط پاری سن ژرمن برای فروش نیمار را رد کرد

به گزارش مجله سلنا، باشگاه بارسلونا حاضر نشده شرط قهرمان فرانسه برای موافقت با انتقال ستاره برزیلی اش به نوکمپ را بپذیرد.

بارسلونا شرط پاری سن ژرمن برای فروش نیمار را رد کرد

به گزارش مجله سلنا، نشریه اسپورت کاتالونیا نوشته است که باشگاه پاری سن ژرمن از موضع قدرت برای فروش نیمار وارد عمل شده است. لئوناردو، مدیر ورزشی این باشگاه موافقت خود را با فروش هموطنش اعلام نموده اما او شرطی معین نموده که بارسلونا را مجبور می نماید برای خرید نیمار رقمی بیش از 200 میلیون یورو هزینه کند.

پیشنهاد اول لئوناردو برای موافقت با بازگشت نیمار به نوکمپ، معاوضه بازیکن با بارسلونا به علاوه پول بوده است. PSG برای انتقال نیمار، از بارسلونا خواسته که فیلیپه کوتینیو، نلسون سمدو (به صورت قطعی) و یک بازیکن سوم به صورت قرضی از لیستی که تیم کاتالان پیشنهاد می نمایند، راهی پارک دو پرنس شوند و علاوه بر آن قهرمان لالیگا باید 100 میلیون یوروی دیگر هم بپردازند. این پیشنهاد اما از سوی بارسلونا رد شده است.

با اینکه بارسایی ها اولین پیشنهاد پاری سن ژرمن را به عنوان نشانه ای از تمایل آنها برای پایان دادن به مذاکرات تلقی کردند، روند مذاکرات برای دستیابی به یک نقطه اشتراک ادامه پیدا نموده است. طرف فرانسوی هم اما ظاهراً به تداوم مذاکرات بی میلی نیست، چون مسئولان این باشگاه به این نتیجه رسیده اند که ماندن نیمار در تیم شان نتیجه ای جز دردسرآفرینی برای تیم نخواهد داشت و به همین دلیل قصد دارند خروج او را ظرف چند روز آینده قطعی نمایند اما با کوشش برای کسب بیشترین عواید.

یکی از راه هایی که می تواند پاری سن ژرمن را به موافقت با بازگشت نیمار به بارسلونا ترغیب کند، قرار دریافت سمدو در بسته پیشنهادی بارسایی ها برای معاوضه بازیکن است اما بارسلونا تحت هیچ شرایطی قصد ندارد مدافع فرانسوی اش را از دست بدهد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 19 شهریور 1398 بروزرسانی: 31 فروردین 1399 گردآورنده: selena-fan.ir شناسه مطلب: 225

به "بارسلونا شرط پاری سن ژرمن برای فروش نیمار را رد کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بارسلونا شرط پاری سن ژرمن برای فروش نیمار را رد کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید