جدید ترین مدل های حلقه نامزدی

به گزارش مجله سلنا، حلقه نامزدی قرار است که یادبودی از روزهای پر شور و حرارت آغاز آشنایی شما باشد. در تمام طول مدتی که این حلقه را به دست دارید، به همسر خود متعهد باشید و به خوبی از آن نگهداری کنید.

جدید ترین مدل های حلقه نامزدی

خبرنگاران | سرویس مد و پوشاک - زیاده روی نکنید، خودتان باشید! مهم نیست که دیگران چه ایده ای در رابطه با انتخاب حلقه نامزدی دارند، این شما هستید که قرار است برای مدتی طولانی این حلقه را در دست داشته باشید؛ پس اگر از مدل های ظریف و ساده خوشتان می آید، تحت تاثیر حرف اطرافیان قرار نگیرید.

در هنگام انتخاب مدل حلقه نامزدی به دو نکته توجه داشته باشید:

نکته اول: به سایز انگشت های دست خود توجه کنید. اگر انگشتان دست شما باریک و بلند نیست، به سراغ حلقه های پهن نروید. این کار موجب می گردد که انگشتان شما کوتاه تر به نظر آید. بنابراین، توصیه خبرنگاران به شما، انتخاب حلقه های نامزدی ظریف تر، برای کشیده تر نشان دادن انگشتان دست شماست. خبر خوب برای شما اگر انگشتان بلندی دارید، می توانید حلقه نامزدی خود را از بین انواع ظریف و مدل های پهن تر نیز انتخاب کنید.

نکته دوم: رنگ پوست خود را در نظر بگیرید. نکته دیگری که می تواند در انتخاب هرچه زیباتر حلقه نامزدی به شما یاری کند، این است که در هنگام خرید و انتخاب مدل حلقه نامزدی به رنگ پوست خود توجه کنید. اگر رنگ پوست شما تن سرد دارد، حلقه نامزدی خود را از مدل های ساخته شده از طلای سفید یا رزگلد انتخاب کنید. طلای زرد و رزگلد، برای افراد با رنگ پوست های گرم جلوه بیشتری خواهد داشت. همانطور که متوجه شدید، رزگلد با بیشتر رنگ پوست ها همخوانی دارد و محدودیتی برای انتخاب حلقه نامزدی به رنگ رزگلد وجود ندارد. پس در انتخاب آن شک نکنید!

زیباترین انواع مدل حلقه نامزدی

بیشتر ببینید:زیباترین و جدیدترین انواع مدل حلقه ست نامزدیزرد یا سفید؟ حلقه نامزدی برلیان یا مینیمالیستی؟ حلقه نامزدی مورد علاقه شما در این لیست کدام است؟ نظرات خود را در پایین همین صفحه در بخش ارسال نظر با ما به اشتراک بگذارید.منبع: setare.com
انتشار: 12 اسفند 1399 بروزرسانی: 12 اسفند 1399 گردآورنده: selena-fan.ir شناسه مطلب: 1595

به "جدید ترین مدل های حلقه نامزدی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جدید ترین مدل های حلقه نامزدی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید