حضور بانوان در بازی تیم ملی با روسیه و کنیا

به گزارش مجله سلنا، با اعلام رئیس فدراسیون فوتبال، بانوان تماشاگر می توانند در دو بازی آینده تیم ملی در استادیوم حضور پیدا نمایند.

حضور بانوان در بازی تیم ملی با روسیه و کنیا

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال، امروز (یکشنبه) در مجمع عمومی فدراسیون فوتبال درباره دو بازی محبت آمیز آینده تیم ملی با روسیه و کنیا اظهار کرد: امیدواریم دو بازی آینده (روسیه و کنیا) را با حضور بانوان در استادیوم آزادی برگزار کنیم. این آغازی برای گام های موثر برای حضور بانوان در استادیوم هاست. اگر تماشاگران هنگام حضور بانوان رعایت نمایند باعث می گردد که حضور پرشورشان را در ادامه داشته باشیم.

او اضافه کرد: در حال حاضر ممنوعیتی برای حضور بانوان در استادیوم ها نیست. تنها نگرانی هایی بابت اتفاقات و رفتار هایی است که ممکن است رخ دهد. از سازمان لیگ درخواست می کنم که کوشش نمایند که بانوان بتوانند در استادیوم ها حضور پیدا نمایند. امیدوارم بازی با روسیه شروعی برای حضور بانوان باشد. منتها اگر به بانوان، به خصوص به طرفداران تیم مقابل، هتک حرمت گردد، مانعی برای این انجام این مهم ایجاد خواهد شد.

تیم ملی فوتبال ایران سوم و هشتم فروردین ماه در ملاقات های محبت آمیز به ترتیب به مصاف روسیه و کنیا می رود که این دو ملاقات قرار است در استادیوم آزادی برگزار شوند.

انتهای پیغام

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 28 اسفند 1401 بروزرسانی: 28 اسفند 1401 گردآورنده: selena-fan.ir شناسه مطلب: 2354

به "حضور بانوان در بازی تیم ملی با روسیه و کنیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حضور بانوان در بازی تیم ملی با روسیه و کنیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید