زنی که از آبشار نیاراگارا پرید و زنده ماند

وبسایت فرادید: آنی ادسون تیلور اولین کسی است که در سال 1901 از آبشار نیاگارا پایین پرید و زنده ماند وی برای محافظت از جانش ابتدا داخل یک بشکه بزرگ شد و سپس این بشکه به پایین پرتاب گشت.

زنی که از آبشار نیاراگارا پرید و زنده ماند

به گزارش مجله تاریخ فرادید، آنی ادسون تیلور بعد از مرگ شوهرش در جنگهای داخلی امریکا با بحران اقتصادی شدیدی روبرو شد و در سن 62 سالگی تصمیم گرفت با انجام یک کار خارق العاده به شهرت رسیده و از شهرت برای رسیدن به ثروت استفاده کند. او درست در روز تولد 63 سالگی اش تصمیم خود را برای پریدن از نیاگارا عملی کرد. بنابرگزارشات هزاران نفر در پایین آبشار نیاگارا شاهد این صحنه بودند و هیچ کس فکر نمیکرد این زن زنده بماند.

مدیر برنامه او برای پرش با هشدار پلیس روبرو شد که در صورت مرگ این زن از سوی پلیس کانادا و امریکا تحت تعقیب قرار خواهد گرفت چرا که این کار بیشتر به یک خودکشی شباهت داشت.

برای محافظت او یک بشکه ساخته شد که دارای طول 1.4 متر و عرض 1 متر بود و او داخل این بشکه از ارتفاع حدود 174 فوت پایین انداخته شد.

او پیروز شد این کار را انجام دهد و تنها برای لحظاتی در شوک به سر برد اما هیچ صدمه دیگری ندید.

وی در مصاحبه اش با نشریات گفت دیگر هیچ وقت حاضر به تکرار این کار نیست و ترجیح میدهد بمیرد اما این کار را نکند و تاکید کرد اجازه نمیدهد کس دیگری این کار را انجام دهد و شاهد لحظات مرگبار باشد.

منبع: برترین ها
انتشار: 29 آذر 1398 بروزرسانی: 29 آذر 1398 گردآورنده: selena-fan.ir شناسه مطلب: 500

به "زنی که از آبشار نیاراگارا پرید و زنده ماند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زنی که از آبشار نیاراگارا پرید و زنده ماند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید