فیاضی: می جنگم تا فیکس تیم ملی شوم، والیبال باید به المپیک برسد

به گزارش مجله سلنا، ملی پوش والیبال ایران گفت: همه بازیکنان با نهایت احترام به یکدیگر می جنگند تا فیکس تیم ملی شوند.

فیاضی: می جنگم تا فیکس تیم ملی شوم، والیبال باید به المپیک برسد

پوریا فیاضی در گفت وگو با خبرنگاران، درباره شرایطی فعلی و شانسش برای حضور در ترکیب اصلی تیم ملی والیبال برای مسابقات پیش رو، شرح داد: فکر می کنم که سال بسیار خوبی را پشت سر گذاشتم و با مجموعه خوب ورامین بهترین نتیجه که بالاتر از قهرمانی لیگ نداریم را به دست آوریم. همه کوشش و توانم را به کار بردم تا از خوب های لیگ باشم و به تیمم یاری کنم.

او ادامه داد: در حال حاضر با آمادگی خوبی وارد تمرینات تیم ملی شده ام. در کمال احترامی که کوچک ترها به بزرگ ترها و متقابلاً بزرگ ترها به کوچک ترها دارند با هم می جنگیم و رقابت می کنیم تا هر کسی که نظر سرمربی را بیشتر جلب کرد انتخاب گردد. امیدوارم شایسته ترین ها لباس تیم ملی را بپوشند و به تیم ملی خدمت کنیم.

ملی پوش تیم والیبال شهرداری ورامین در پاسخ به این سوال که آیا این تیم می تواند نتایج قابل قبولی در رقابت های قهرمانی آسیا کسب کند؟ شرح داد: بالاخره همه تیم هایی که به این رقابت ها آمده اند با تیم ملی کشورشان شرکت نموده اند و هیچ بازی ای برای ما راحت نیست. با کش و قوس های خیلی زیادی هم که وجود داشت آقای کولاکوویچ قبول کردند که من از مراحل بالاتر در کنار تیمم باشم که امیدوارم برای هم تیمی ها و هوادارانمان مفید باشم.

او ادامه داد: خیلی دوست داشتم در قهرمانی آسیا از ابتدا در کنار تیم باشم چون با مصدومیت آرش کشاورزی دست و بال آقای محمدی راد به عنوان سرمربی تیم شهرداری ورامین در پست من بسیار خالی شد و امیدوارم بتوانم بعد از ملحق شدن به تیم یاری کنم.

فیاضی در سرانجام و در پاسخ به این سوال که آیا تیم ملی والیبال در رقابت های انتخابی المپیک و لیگ ملت ها می تواند پیروز باشد؟ شرح داد: بازیکنان بسیار خوبی داریم و اولویت فدراسیون و کادرفنی، المپیک است. تیم ملی باید در المپیک باشد. لیگ ملت ها اهمیت خاص خود را دارد اما به نظرم آقای کولاکوویچ برنامه های خود را به نحوی چیده که از بازیکنان بیشترین استفاده را کند تا تیم ملی به المپیک برسد. من امیدوارم نتایج همه تورنمنت ها برای تیم ملی ایران راضی کننده باشد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 19 تیر 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: selena-fan.ir شناسه مطلب: 145

به "فیاضی: می جنگم تا فیکس تیم ملی شوم، والیبال باید به المپیک برسد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فیاضی: می جنگم تا فیکس تیم ملی شوم، والیبال باید به المپیک برسد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید