مانیفست اصلاح طلبی ضرورت ندارد؛ اصلاحات باید به روز شود

به گزارش مجله سلنا، تهران (پانا) - یک فعال سیاسی اصلاح طلب گفت من فکر نمی کنم چندان به مانیفست اصلاح طلبی پرداخته شود. جامعه نسبت به آنچه که به عنوان مفهوم اصلاح طلبی وجود دارد، آگاه است و تطبیق عمل و رفتار ما با گفته هایی است که تا امروز رخ داده و جامعه متوجه شده و دیده و شنیده است.

مانیفست اصلاح طلبی ضرورت ندارد؛ اصلاحات باید به روز شود

به گزارش برنا، یک فعال سیاسی اصلاح طلب در رابطه با ضرورت مانیفست اصلاح طلبی گفت: متاسفانه بعضا افرادی، فرصت طلبی کرده اند و از اسم اصلاح طلبی و مفهوم اصلاح طلبی سوءاستفاده کردند و رفتاری را به تصویر کشیده اند که باعث مخدوش شدن این اسم شده است.

جواد امام، فعال سیاسی اصلاح طلب، گفت: من فکر نمی کنم چندان به مانیفست اصلاح طلبی پرداخته شود. جامعه نسبت به آنچه که به عنوان مفهوم اصلاح طلبی وجود دارد، آگاه است و تطبیق عمل و رفتار ما با گفته هایی است که تا امروز رخ داده و جامعه متوجه شده و دیده و شنیده است. آنچه که امروز مطرح است، برنامه اصلاح طلبان برای 1400 بوده و من فکر می کنم، این موضوع مدنظر جامعه است.

او افزود: به نظر من آنچه که مهم است بازبینی در پرداختن به موضوع است؛ مشی، مرام و برنامه و اهداف اصلاح طلبی باید با رفتار اصلاح طلبان تطبیق داده شود تا آن چیزی که مدنظر جامعه است، محقق شود که همان مفهوم و عمل اصلاح طلبی است. متاسفانه بعضا افرادی، فرصت طلبی کرده اند و از اسم اصلاح طلبی و مفهوم اصلاح طلبی سوءاستفاده کردند و رفتاری را به تصویر کشیده اند که باعث مخدوش شدن این اسم شده است، وگرنه به نظر من جامعه به خوبی با مفهوم اصلاح طلبی آشنا و آگاه است.

این فعال سیاسی اصلاح طلب با بیان اینکه جریان اصلاحات باید به روز شود، افزود: آنچه که مدنظر جامعه است اصلاحات واقعی است. اصلاح طلبان و کسانی که از این اصلاح طلبی دم می زنند، باید خود را هرچه بیشتر به این مفهوم نزدیک کنند.

او تاکید کرد: شکی نیست که اصلاحات باید خود را به روز کند نیازهای جامعه و تغییراتی که در جامعه با آن روبرو هستیم نشان می دهد، اصلاحات باید آپدیت شود تا بتواند، جوابگوی نیازهای امروز جامعه، اداره حکومت و افراد جامعه باشد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 24 آذر 1399 بروزرسانی: 24 آذر 1399 گردآورنده: selena-fan.ir شناسه مطلب: 1260

به "مانیفست اصلاح طلبی ضرورت ندارد؛ اصلاحات باید به روز شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مانیفست اصلاح طلبی ضرورت ندارد؛ اصلاحات باید به روز شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید