اخبار سیاسی

آسیب کرونا به بازار کار معلولان، تشدید فشارها بر بیمارستان&zwnjهای آلمان

رسانه های آلمانی از آسیب ویژه کرونا به بازار کار افراد معلول در آلمان و فشار بالای این بحران بر بیمارستان های این کشور خبر می دهد.

18 دی 1399

نشست اجلاس شورای همکاری خلیج فارس با موضوع آشتی با قطر

کشور های عربی محاصره کننده قطر در چارچوب اجلاس شورای همکاری خلیج فارس فردا در نشستی در پایتخت عربستان درباره از سرگیری روابط با دوحه رایزنی خواهند کرد.

15 دی 1399

همایش ملی ارزیابی کیفیت در نظام&zwnjهای دانشگاهی برگزار می شود

به نقل از دانشگاه الزهرا(س)، دوازدهمین همایش ملی ارزیابی کیفیت در نظام های دانشگاهی در 12 محور اصلی برگزار می شود.

15 دی 1399

پنجمین دور گفت&zwnjوگوهای عالی رتبه ایران و اتحادیه اروپا برگزار گردید

تهران (پانا) - پنجمین دور گفت وگوهای عالی رتبه ایران و اتحادیه اروپا امروز چهارشنبه به ریاست مشترک سید عباس عراقچی معاون سیاسی وزارت امور خارجه و هلگا اشمید دبیر کل سرویس اقدام خارجی اتحادیه اروپا برگزار گردید.

14 دی 1399

زنگنه: توافق برای تمدید کاهش فراوری 7.7 میلیون بشکه ای نفت سخت است

تهران (پانا) - وزیر نفت گفت موضوع تمدید کاهش فراوری 7 میلیون و 700 هزار بشکه ای نفت در نشست اوپک مطرح است؛ اما توافق در این زمینه سخت خواهد بود.

14 دی 1399

ستاد انتخاباتی ترامپ با ادعای تقلب، 200 میلیون دلار به جیب زد

ستاد انتخاباتی رئیس جمهور آمریکا و کمیته ملی حزب جمهوری خواه این کشور اعلام کردند توانسته اند بیش از دویست میلیون دلار برای اثبات ادعای تقلب در انتخابات، یاری اقتصادی دریافت نمایند.

11 دی 1399

گزارش، نومیدی احزاب مخالف اردوغان در خصوص اصلاحات

مخالفین اردوغان معتقدند که با کنار نهادن بلنت آرنچ، بادکنک اصلاحات ترکیده است. اما اردوغان گفته برای قدم نهادن در راستا اصلاحات عجله ای ندارد و احتمالاً پس از خاتمه کار بودجه اقدام خواهد نمود.

11 دی 1399

خبرنگاران مصوبات شورای عالی امنیت ملی صرفا از سوی دبیرخانه این نهاد اعلام می گردد

تهران- خبرنگاران- کیوان خسروی سخنگوی دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی تاکید نمود که هرگونه اطلاع رسانی پیرامون مصوبات شورا و یا مواضع دبیرخانه این نهاد، صرفا از سوی سخنگوی دبیرخانه اعلام می گردد.

10 دی 1399

استعفای دو مقام دولت ترامپ از سمت خود در یک روز

دو مقام آمریکایی در فاصله کمتر از دو ماه مانده به سرانجام کار دولت دونالد ترامپ، در یک شب از مقام خود استعفا کردند.

10 دی 1399

رشد 170 درصدی فروش هوآوی در بازار تجهیزات الکترونیکی پوشیدنی

هوآوی به عنوان بزرگ ترین تولیدکننده تجهیزات مخابراتی، در بازار گوشی های هوشمند و دستگاه های الکترونیکی پوشیدنی نیز جایگاه خاصی پیدا کرده است. این شرکت در بازار گوشی های هوشمند کشور چین، جایگاه نخست را در اختیار دارد و در ابعاد جهانی هم دومین تولیدکننده...

9 دی 1399

بازسازی و بازسازی خانه تاجران چای کلکته

ایسنا/ براساس آخرین خبرهای بدست رسیده، بازسازی و بازسازی خانه تاجران چای کلکته (خانه کلکته چی) صورت می گیرد.

8 دی 1399

وزیر خارجه پاکستان: حمله احتمالی هندوستان را تلافی خواهیم کرد

به گزارش خبرنگاران به نقل از الجزیره، مقامات اسلام آباد با ادعای اینکه هندوستان در تدارک یک حمله [نظامی] دقیق به خاک پاکستان است، از جامعه بین الملل خواست تا نسبت به شرایط بوجود آمده اقدام به تنش زدایی نمایند.

7 دی 1399

جزئیات فراخوان وزارت کشور درباره شیوه برگزاری انتخابات در شرایط کرونا

خبرنگاران : روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت کشور با توجه به برگزاری چهار انتخابات مهم در خرداد 1400، در فراخوانی از دانشگاهیان، فعالان سیاسی، حزبی و رسانه ای دعوت کرد تا دیدگاه ها و پیشنهادهای خود را در ارتباط با تمهیدات...

5 دی 1399

رهبر جمهوریخواهان : آمریکایی ها سوسیالیسم حزب دموکرات را رد کردند

رهبر جمهوری خواستار مجلس نمایندگان آمریکا در مصابحه ای از به دست آمدن نتایج جمهوریخواستار در انتخابات ماه نوامبر کنگره که به طرز شگفت انگیزی قوی بودند، اظهار رضایت و عنوان نمود که در این انتخابات آمریکایی ها سوسیالیسم حزب دموکرات را رد کردند و جمهوریخواستار...

4 دی 1399

خبرنگاران چرا سفر وزیر خارجه جمهوری آذربایجان به تهران پس از جنگ قره باغ مهم است

باکو - خبرنگاران - الشن مناف اف کارشناس سیاسی جمهوری آذربایجان گفت : سفر جیهون بایرام اف وزیر امور خارجه جمهوری آذربایجان به تهران پس از جنگ قره باغ از نظر آنالیز مسایل روابط دوجانبه و منطقه ای بسیار مهم است .

2 دی 1399

دموکرات ها چگونه با ترامپ روبرو شدند؟

تفاوت مهم دموکرات ها در سال 2020 با 2016، سیاست ورزی در جذب سندرز و نگاه همدلانه با او بود که هم خطر تبدیل شدن دموکرات ها به نماد چپ گرایی افراطی را با کنار رفتن سندرز خنثی کرد و هم از مزایای جنبش برنی بهره بردند.

27 آذر 1399

مانیفست اصلاح طلبی ضرورت ندارد؛ اصلاحات باید به روز شود

تهران (پانا) - یک فعال سیاسی اصلاح طلب گفت من فکر نمی کنم چندان به مانیفست اصلاح طلبی پرداخته شود. جامعه نسبت به آنچه که به عنوان مفهوم اصلاح طلبی وجود دارد، آگاه است و تطبیق عمل و رفتار ما با گفته هایی است که تا امروز رخ داده و جامعه متوجه شده و دیده و شنیده...

24 آذر 1399

درخواست لوکاشنکو از پوتین برای خرید یک میدان نفتی در روسیه

روسای جمهوری روسیه و بلاروس در مکاله ای تلفنی درباره تقویت روابط دوجانبه و همکاری در فراوری مشترک واکسن روسی کرونا گفت وگو نموده و ظاهراً الکساندر لوکاشنکو پیشنهاد خرید یک میدان نفتی در روسیه را به ولادیمیر پوتین داده است.

23 آذر 1399

اقدامات احتمالی ترامپ در زمان به جامانده از حضورش در کاخ سفید

خبرنگاران : آرون سالومون در یادداشتی در پایگاه خبری هیل، اقدامات احتمالی دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در هفته های باقی مانده از ریاستش بر کاخ سفید را برشمرد.

21 آذر 1399

دولت ترامپ سه مقام فدرال را اخراج کرد

دولت ترامپ در پی انتخابات ریاست جمهوری سوم نوامبر 2020، سه تن از روسای آژانس های فدرال را اخراج کرده است.

18 آذر 1399
تعداد: (321)