مقاله: جنگل سیاه (آلمان)

به گزارش مجله سلنا، برای رفتن به جنگل سیاه در تور آلمان گزینه های فراوانی در پیش رو دارید. نزدیک ترین فرودگاه بین المللی به جنگل سیاه فرودگاه شهر فرانکفورت است. شبکه راه آهن این سرزمین کل این منطقه را پوشش می دهد، در نتیجه شما تقریبا به هر نقطه ای از این منطقه با اتوبوس یا قطار دسترسی دارید. کرایه اتومبیل همیشه یک گزینه خوب برای گشت و گذار در تور اروپا بوده است؛ اتوبان های دو خطه از این منطقه عبور می کنند، ولی جاده های جانبی مطمئنا بهترین انتخاب ها برای داشتن یک تجربه به یادماندنی از بازدید از جنگل سیاه و لذت بردن از مناظر طبیعی بی نظیر هستند.

مقاله: جنگل سیاه (آلمان)

اگر دوست دارید در تور آلمان از جنگل سیاه دیدن کنید، تابستان را برای این کار انتخاب کنید. برای داشتن قدرت انتخاب بین بهترین هتل ها و اسپاها، رزروهای خود را حتما از قبل انجام دهید، چرا که این وقت از سال (ژوئن تا آگوست) زمانی محبوب برای سفر به این منطقه است. اوایل بهار و اواخر پاییز یک وقت عالی دیگر برای رفتن به جنگل سیاه است، زمانی که جمعیت گردشگر کمتری در منطقه حضور دارند و دمای هوا معتدل است. اما مهم نیست در تور اروپا خود چه زمانی را برای این سفر انتخاب می کنید، همیشه چیزی جذاب برای انجام دادن یا مکانی تماشایی برای دیدن در جنگل سیاه وجود دارد، از اسکی در ماه ژانویه در فلدبرگ گرفته تا بادسواری در جولای در دریاچه تیتیسی.

جنگل سیاه آلمان نام خود را به خاطر یک مسیر حدود 160 کیلومتری پر شده با درختان کاج به دست آورده است؛ جنگلی که آن قدر متراکم است که نور آفتاب به سختی به سطح زمین می رسد. وقتی رومی ها در حدود 2000 سال پیش به اینجا آمدند، همراه خودشان ایده حمام عمومی را آوردند، چیزی که در فرهنگ و جامعه روم باستان نقشی مهم داشت. چشمه های آب گرم در مرز شمال شرقی جنگل سیاه، مکانی ایده ال برای آنها برای استراحت بعد از نبردها بودند. وقتی در اوایل قرن نوزدهم این چشمه های درمانی در بین اروپایی ها شناخته شدند، منطقه جنگل سیاه به مقصدی محبوب در بین پادشاهان و ملکه ها، امپراتورها و افراد مشهور تبدیل شد.

منبع مقاله: جنگل سیاه (آلمان)

انتشار: 2 آذر 1400 بروزرسانی: 2 آذر 1400 گردآورنده: selena-fan.ir شناسه مطلب: 1998

به "مقاله: جنگل سیاه (آلمان)" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: جنگل سیاه (آلمان)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید