نادال: مدودف بهترین تنیسور حال حاضر دنیا است

به گزارش مجله سلنا، مرد شماره دو دنیا به تحسین از حریفش در فینال اپن آمریکا پرداخت و اظهار داشت او بهترین تنیسور حال حاضر دنیا است.

نادال: مدودف بهترین تنیسور حال حاضر دنیا است

به گزارش مجله سلنا و به نقل از آس، رافائل نادال بامداد شنبه در نیمه نهایی تنیس اپن آمریکا 3 بر صفر متئو برتینی را شکست داد و برای پنجمین بار راهی فینال این رقابت ها شد. مرد شماره دو دنیا درباره حریف ایتالیایی اش گفت: کوشش کردم برای امتیاز بعدی تمرکز داشته باشم. اگر توانایی داشته باشید امتیاز بعدی را کسب کنید می توانید فشار را به حریف وارد کنید. برای پیروزی در ست نخست خوش شانس بودم. به متئو تبریک می گویم. او جوان است و همه ویژگی ها را دارد. او یکی از بهترین تنیسور های دنیا است.

نادال در فینال باید به مصاف دیگر تنیسور جوان این رقابت ها برود. دنیل مدودف در دیدار نهایی منتظر تنیسور اسپانیایی است. مرد شماره دو دنیا درمورد حریف روسش اظهار کرد: او یکی از قوی ترین تنیسور ها در میادین محسوب می گردد. تابستان باورنکردنی داشت. او اکنون بهترین بازی ها را به نمایش می گذارد. باید در بهترین سطح برابرش بازی کنم. برای من بازگشت دوباره به فینال اپن آمریکا معنای زیادی دارد و تنها می توانم از همه کسانی که از من حمایت کردند تشکر کنم. بهتر بود در کانادا پیروز می شدم تا شکست بخورم. با این حال اکنون داستان متفاوت است. آن یک بازی عجیب بود.

نادال در ادامه به راز پیروزیتش در 14 سال دوران بازی اش اشاره نمود و گفت: راز پیروزیتم علاقه است. غیرممکن است در یک دوران پیروز باشید و آن حرفه را دوست نداشته باشید. کاری که سرنا ویلیامز کرد فوق العاده است. کوششش برای بازگشت و ادامه دادن به پیروزی هایش تحسین کننده است. بامداد دوشنبه یک فرصت دیگر برای قهرمانی دارم و در آن روز باید بهترین نمایش خود را ارائه دهم.

او درباره آخرین فرصت احتمالی اش اظهار کرد: به این موضوع فکر نمی کنم که آخرین فینال دوران ورزشی یا آخرین فرصتم باشد چون اگر این چنین فکر کنم، یک مشکل دارم.

تنیسور اسپانیایی در رابطه با آخرین گرند اسلم سال گفت: دوست دارم بیشترین امتیاز را از این رقابت ها به دست آورم اما اگر این اتفاق رخ ندهد میتوانم خواب راحتی داشته باشم. اکنون خیلی خوشحالم. باید به این موضوع فکر کنم که می توانم قهرمانی دیگری در اپن آمریکا به دست آورم. این موضوع خیلی ارزش دارد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 25 آبان 1398 بروزرسانی: 31 فروردین 1399 گردآورنده: selena-fan.ir شناسه مطلب: 419

به "نادال: مدودف بهترین تنیسور حال حاضر دنیا است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نادال: مدودف بهترین تنیسور حال حاضر دنیا است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید