نتیجه پایش ایمنی گود برج میلاد، نیمه اول مرداد اعلام می شود

به گزارش مجله سلنا، خبرنگاران آنلاین:مدیرکل معماری و ساختمان شهرداری تهران از اعلام نتیجه علمی و نهایی پایش ایمنی گود مجاور برج میلاد در نیمه اول مردادماه خبر داد.

نتیجه پایش ایمنی گود برج میلاد، نیمه اول مرداد اعلام می شود

مهدی صالحی در گفت وگو با شهرنوشت، با اشاره به آخرین وضعیت پایش ایمنی گود مجاور برج میلاد گفت: گود مذکور حدود یک سال و نیم پایش نشده بود و نگرانی هایی درباره امنیت آن وجود داشت. مجری گودبرداری و پایدارسازی فاز 2 میلاد، مدعی بود که گود تا 5 سال آینده ایمن است، اما شهرداری با توجه به مسئولیتی که داشت بر رصد دوباره ایمنی گود تاکید کرد.

او ادامه داد: در نهایت شرکت مشاوری که امین شهرداری تهران است، برای پایش گود وارد عمل شد و در یک مرحله اقدامات لازم را انجام داد.

مدیرکل معماری و ساختمان شهرداری تهران در پاسخ به این سوال که آیا نتیجه این پایش نظر مجری گودبرداری را تصدیق می کند، گفت: شرکت مشاور معتقد است براساس یک مرحله پایش نمی توان درباره امنیت گود نظر داد و برای اعلام نتیجه قطعی باید عملیات پایش در دو مرحله دیگر انجام شود.

صالحی شرح داد: قرار است دو مرحله دیگر پایش هر کدام به فاصله دو هفته اجرا و در نهایت تا نیمه اول مردادماه نتیجه به شکل علمی و نهایی به عنوان سند منتشر شود.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 17 مرداد 1398 بروزرسانی: 31 فروردین 1399 گردآورنده: selena-fan.ir شناسه مطلب: 199

به "نتیجه پایش ایمنی گود برج میلاد، نیمه اول مرداد اعلام می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نتیجه پایش ایمنی گود برج میلاد، نیمه اول مرداد اعلام می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید