ورزشگاه آزادی آماده میزبانیِ لیگ فوتبال، میزان اجاره تعیین نیست

به گزارش مجله سلنا، قدرت الله سیف در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به بازگشایی برخی از اماکن مجموعه ورزشی آزادی گفت: این اقدام بر اساس اطلاعیه شماره 15 ستاد مقابله با کرونا و با هماهنگی فدراسیون پزشکی ورزشی انجام شد. کارتینگ، قایقرانی، اتومبیلرانی و موتورسواری، تنیس و زمین های چمن و 2 و 3 همراه با رستوران و خوابگاه ها از بخش های بازگشایی شده هستند.

ورزشگاه آزادی آماده میزبانیِ لیگ فوتبال، میزان اجاره تعیین نیست

وی با تاکید بر لزوم رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در این مجموعه ها، گفت: بهره برداران مجموعه ورزشی آزادی ملزم به رعایت این پروتکل ها هستند ضمن اینکه نمایندگان کنترل سلامت فدراسیون پزشکی ورزشی هم نظارت لازم را این مجموعه ها و فعالیت های آنها خواهند داشت.

مدیر مجموعه ورزشی آزادی با بیان اینکه سالن های کشتی از مهمترین سالن های این مجموعه است که هنوز اجازه بازگشایی و فعالیت در آن صادر نشده است، گفت: در مورد استادیوم یکصد هزار نفری آزادی هم برابر پروتکل های فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ عمل خواهد شد.

به گفته وی، با این شرایط و اینکه بسیاری از فدراسیون های مستقر در آزادی در رشته های انفرادی یا کم برخورد و بی خطر فعالیت دارند، می توان گفت که در مجموع 60 درصد بخش های آزادی بازگشایی شده و فعالیت در آنها مجاز است.

سیف با تاکید بر اینکه هنوز فعالیتی استادیوم یکصد هزار نفری آزادی انجام نمی شود در مورد شرایط چمن آن و اینکه لغو سه ماهه فعالیت ها چه تأثیری روی شرایط آن داشته است، شرح داد: البته همواره تلاش این بوده که زمین چمن 100 هزار نفری آزادی در هر شرایطی و حتی در کوران مسابقات، خوب و استاندارد نگهداری شود به خصوص که این زمین تنها محل برگزاری دیدارهای تیم ملی به حساب می آید.

وی ادامه داد: زمین چمن آزادی بهترین شرایط ممکن برای برگزاری بازی را دارد. هر زمان برای آغاز لیگ برتر و مسابقات فوتبال تصمیم گیری شود، آزادی آمادگی میزبانی از تیم ها را دارد اما مشکل اینجاست که به فصل گرما نزدیک می شویم و هر چه این فاصله نزدیک تر شود، نگهداری چمن و هزینه های آن سخت تر و بیشتر می شود.

مدیر مجموعه ورزشی آزادی همچنین در مورد اجاره بهای اماکن این مجموعه و شرایط پرداختی آن از خردادماه به بعد گفت: طی سه ماه گذشته و برابر دستور وزیر ورزش، بابت اجاره بها هیچ رقمی دریافت نکردیم. البته این دستورالعمل ویژه اسفند 98 و فرودین و اردیبهشت 99 بود.

سیف تاکید کرد: در مورد خردادماه به بعد و چگونگی دریافتی بابت اجاره بها منتظر دستورالعمل جدید وزیر ورزش هستیم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 12 مرداد 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: selena-fan.ir شناسه مطلب: 984

به "ورزشگاه آزادی آماده میزبانیِ لیگ فوتبال، میزان اجاره تعیین نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ورزشگاه آزادی آماده میزبانیِ لیگ فوتبال، میزان اجاره تعیین نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید