گروه های گردشگری و TripAdvisor برخلاف هشدارها، نسب به سفرهای اروپایی خوش بین هستند

به گزارش مجله سلنا، یکی از سخنگویان TripAdvisor با بیان این که سفر کردن به هنگام هشدارهای دولت، تصمیمی شخصی است، به مسافران توصیه کرد، قبل از سفر، وبسایت های دولتی را برای آگاهی از جدیدترین اخبار مربوطه، آنالیز نمایند.

گروه های گردشگری و TripAdvisor برخلاف هشدارها، نسب به سفرهای اروپایی خوش بین هستند

با ما سفر کنید و با اروپا تور ارزان از قاره سبز دیدن کنید و با دریافت خدمات ویزای شینگن از گردش به دور اروپا لذت ببرید.

TripAdvisor

کارتر از گروه سفری TripAdvisor گفت:

به طور کلی، مسافران اجازه نمی دهند هشدارهای امنیتی مانع از روحیه ماجراجویی و سفر آنها گردد. تجربه ثابت نموده است که همیشه بعد از بروز حملات تروریستی، سفر کردن بلافاصله تحت الشعاع این موضوع قرار می گیرد؛ حتی گاهی بسیار بیشتر از مسائل دیگر. مسافران در این شرایط هم به سفر می فرایند اما ممکن است مقصد خود را تغییر دهند و یا به مکانی در نزدیکی خانه خود بفرایند. اگر حملات تروریستی در مکان های توریستیِ پر رفت و آمد اتفاق بیفتد، مسئولین امر، سریعا تمهیدات امنیتی را اتخاذ می کنند تا مسافران هر چه زودتر بتوانند به این مکان ها بازگردند.

نتیجه مشترکی که از حملات تروریستی اخیر به دست آمده این است که مردم مصمم تر و منعطف تر از گذشته شده اند و اجازه نمی دهند بروز چنین اتفاقاتی، خللی در زندگی روزمره شان ایجاد کند. تعداد زیاد حملات تروریستی اخیر بسیار وحشتناک بوده و این موضوع، عمیقاً موجب ناراحتی ما شده است. ما با تمامی ساکنان و مسافرانی که تحت تاثیر این حملات بوده اند، ابراز همدردی می کنیم. مسئله امنیت، فاکتور بسیار مهمی در صنعت سفر است.

انجمن آژانس های مسافرتی آمریکا

جنیفر مایکلز، یکی از سخنگویان انجمن آژانس های مسافرتی آمریکا می گوید، مسافرانِ آژانس های مسافرتی به هنگام بروز چنین حملاتی، بایستی سفر خود را به تعویق بیندازند و یا منتظر واکنش مسئولین نسبت به اتخاذ تمهیدات امنیتی شوند. مایکلز می گوید، طبق یک نظرسنجی که در آژانس مسافرتی ASTA در ماه نوامبر و در پی حملات اتفاق افتاده در پاریس انجام دادیم، از مسافران پرسیدیم آیا حاضرند سفر خود به اروپا را به تعویق انداخته یا لغو کنند؛ که 64٪ از آنها جواب منفی دادند. بنابراین، به نظر آمریکایی ها تقریبا نسبت به این گونه مسائل انعطاف بیشتری از خود نشان داده و وحشت نمی کنند. آنها سفر خود را لغو نمی کنند مگر این که بخواهند طی چند روز آینده سفر کنند. بعضی توصیه هایی که اعضای سازمان ما به مسافران می دهند، مواردی از این قبیل می باشد: زمان بیشتری را در ایستگاه قطار یا فرودگاه بگذرانید، نسبت به محیط اطراف خود مطلع باشید و به اخبار محلی توجه کنید. همچنین یک آژانس مسافرتی می تواند مسافران خود را بیمه سفر کند. از آنجایی که سیاست همه شرکت های بیمه یکسان نیست، توصیه می کنیم از شرکت بیمه خود درمورد بندها و قوانین مربوط به حوادث غیر مترقبه سوال کنید تا مطمئن شوید آیا این گونه مسائل تحت پوشش بیمه هست یا نه. در این شرایط، کننده شرکت بیمه می تواند مسافران را از بهترین نوع بیمه برایشان مطلع سازد.

آژانس مسافرتی BCD Travel

آژانس مسافرتی BCD درپی حملات تروریستی اتفاق افتاده در بروکسل، اذعان داشت، این فاجعه نشان داد، مدیریت بحران بایستی به نحوی تغییر رویه دهد که شرکت های مربوطه بتوانند 24 ساعته آماده خدمت رسانی باشند و از سوی دیگر مسافران نیز باید شرکت مسافرتی خود را از مکان تقریبی شان، مطلع سازند. مارتین ویسکریچن، نایب رئیس بخش مدیریت بحران جهانی آژانس مسافرتی BCD می گوید، زمانی سفرهای کاری به بروکسل و پاریس بی خطر تلقی می شدند اما امروزه باید از آن ها با عنوان سفرهای پر مخاطره یاد کرد. هنوز هم برای شرکت های مسافرتی، شناسایی، ارزیابی و کاهش میزان خطر قبل از سفر، امری ضروری می باشد. امروز، واکنش ما به اندازه برنامه ریزی ما اهمیت دارد. برنامه های سفر باید طوری باشند که بتوان سریعا آماده تصمیم گیری شده، با مسافران و مدیران اجرایی ارتباط برقرار کنیم و در نهایت به هنگام بروز مشکل، بتوانیم آماده عمل باشیم.

هواپیمایی آمریکا

شرکت هواپیمایی آمریکا، مستقیما درمورد هشدار سفری وزارت خارجه که تا تاریخ 20 ژوئن پابرجا خواهد بود، اظهار نظر ننموده است اما اذعان داشت که به طور نزدیک با سازمان های دولتی و امنیتی همکاری خواهند کرد.

شرکت هواپیمایی آمریکا و اعضایش، امنیت و آسایش مسافران و کارمندان خود را در الویت اصلی قرار داده است. ما دائما در حال هماهنگی و آنالیز مسائل امنیتی با سازمان های دولتی هستیم. شایان ذکر است، تعدادی از شرکت های هواپیمایی ایالات متحده، برای سفر به بروکسل، سیاست های جدیدی از جمله استرداد مبلغ بلیط و امکان رزرو مجدد بدون پرداخت جریمه اتخاذ نموده اند. مسافران برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شرکت هواپیمایی خود تماس حاصل کنند. چندین سازمان از جمله سازمان جهانی سفرهای تجاری و eDreams Odigeo در اسپانیا از اظهار نظر در زمینه هشدار سفری ایالات متحده درمورد اروپا، خودداری نموده اند.

منبع: کجارو / tornosnews.gr
انتشار: 26 بهمن 1399 بروزرسانی: 26 بهمن 1399 گردآورنده: selena-fan.ir شناسه مطلب: 1561

به "گروه های گردشگری و TripAdvisor برخلاف هشدارها، نسب به سفرهای اروپایی خوش بین هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گروه های گردشگری و TripAdvisor برخلاف هشدارها، نسب به سفرهای اروپایی خوش بین هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید