استقبال خیران آذربایجان شرقی از پویش زیست مومنانه

به گزارش مجله سلنا، خبرنگاران/آذربایجان شرقی سرپرست اداره کل بهزیستی آذربایجان شرقی از کمک مضاعف خیرین استان به جامعه هدف تحت پوشش بهزیستی با شرکت در پویش زیست مومنانه خبر داد.

استقبال خیران آذربایجان شرقی از پویش زیست مومنانه

فرگل صحاف در گفت و گو با خبرنگاران، با بیان استقبال پرشور مردم نوعدوست سراسر استان از طرح زیست مومنانه بهزیستی، اظهار کرد: با توجه به برگزار نشدن مراسم های جمعی اعم از افطاری برای مددجویان و سایر اقشار و رعایت فاصله گذاری اجتماعی در پی شیوع کرونا و همچنین درخواست خیران، اداره کل بهزیستی استان پویش زیست مومنانه را راه اندازی کرده است.

وی افزود: در این راستا، خیرین عزیز استان می توانند با واریز وجوه نقدی خود به شماره حساب 4154034541556077 نزد بانک مرکزی و یا شماره کارت 2114-7934-9570-6367 به نیازمندان کمک کنند.

وی با تاکید بر این نکته که حفظ سلامت مددجویان و معلولین تحت پوشش از اولویت های مهم این سازمان به ویژه در شرایط کنونی است، بیان نمود: در این راستا خیرانی که تمایل به کمک غیر نقدی دارند، می توانند نسبت به اهدای مواد غذایی خشک با رعایت اصول بهداشتی به ادارات بهزیستی سراسر استان جهت توزیع بین مددجویان اقدام کنند.

صحاف افزود: بر این اساس، مراکز زیرنظر این اداره کل از پذیرش غذای پخته شده و بازدید خیران بزگوار و شرکای اجتماعی که یار و یاور همیشگی جامعه هدف ما هستند، معذور بوده و مراکز نیز در حال حاضر صرفا مجاز به دریافت مواد غذایی خشک با رعایت اصول بهداشتی هستند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 1 تیر 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: selena-fan.ir شناسه مطلب: 907

به "استقبال خیران آذربایجان شرقی از پویش زیست مومنانه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استقبال خیران آذربایجان شرقی از پویش زیست مومنانه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید