باید با داده کاوی فناوری پساهوش مصنوعی را به بلوغ برسانیم

به گزارش مجله سلنا، به گزارش خبرنگاران، دکتر مجید نیلی احمدآبادی امروز در مراسم شناخت و تحلیل گفتمان و رفتار جامعه ایرانی در بحران کرونا که در محل معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به صورت آنلاین برگزار گردید، با بیان اینکه داده کاوی هوشمند به توان علوم شناختی برای تحریک جامعه علمی و شرکتهای دانش بنیان است، گفت: این فراخوان را برگزار کردیم و تیم هایی به عنوان تیم های برگزیده انتخاب شدند.

باید با داده کاوی فناوری پساهوش مصنوعی را به بلوغ برسانیم

با ما همراه باشید و درباره ساعت اینترنتی بیشتر بدانید.

وی با تاکید بر اینکه تحلیل داده ها احتیاج به فناوری پسا هوش مصنوعی دارد، گفت: باید بدون تأخیر و با داده کاوی بتوانیم فناوری پسا AI را به بلوغ برسانیم. ما باید به واسطه این فناوری درک مخاطب و اثربخشی را در یک موضوعی اندازه گیری کنیم.

وی با بیان اینکه داده کاوی هوشمند به توان علوم شناختی می تواند در حکمرانی، سیاست های ملی و مالی و … تأثیر بگذارد، گفت: ما می توانیم با استفاده از این فناوری با سرعت بیشتر و چشم بازتر سیاست گذاری و برنامه ریزی در حوزه های مختلف را داشته باشیم.

به گزارش خبرنگاران، این مراسم با حضور دکتر سورنا ستاری معاون علمی و فناوری، دکتر کمال خرازی مشاور معاون علمی و فناوری در علوم شناختی و دکتر مجید نیلی احمد آبادی دبیر ستاد توسعه علوم و فناوری شناختی برگزار گردید و برگزیدگان این فراخوان معرفی و تقدیر شدند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 24 بهمن 1399 بروزرسانی: 24 بهمن 1399 گردآورنده: selena-fan.ir شناسه مطلب: 1556

به "باید با داده کاوی فناوری پساهوش مصنوعی را به بلوغ برسانیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باید با داده کاوی فناوری پساهوش مصنوعی را به بلوغ برسانیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید