برای اولین بار در تاریخ آمازون افشا شد، جف بزوس: آمازون بیش از 100 میلیون عضو دارد

به گزارش مجله سلنا، جف بزوس مدیرعامل آمازون اخیرا در صحبت های خود به این موضوع اشاره نموده که شرکت تحت سرپرستی وی بیش از 100 میلیون عضو دارد.

برای اولین بار در تاریخ آمازون افشا شد، جف بزوس: آمازون بیش از 100 میلیون عضو دارد

به گزارش خبرنگاران به نقل از سی نت، مدیر اجرایی آمازون در آخرین نامه خود به سهامدارانش به اسرار و مواردی اشاره نمود که تا کنون به آن ها نپرداخته بود.

این موضوع را می توان رشدی خیره کننده برای برندی دانست که 13 ساله است. جف بزوس با صراحت اعلام نموده که سرویس عضویت نخستین این شرکت هم اکنون بیش از 100 میلیون مشتری در سراسر دنیا دارد.

این نخستین بار است که آمازون در مورد تعداد مشتری های خود عددی تعیین ارائه می دهد. درواقع آمازون اغلب اظلاعات مرتبط با شمار مشتریان خود را مخفیانه حفظ می کرد،اما اکنون در این بیانیه شمار اعضای خود را به طور کامل تعیین نموده است.

آمازون در صحبت های پیشین خود به این موضوع اشاره نموده بود که ده ها میلیون عضو در ایالات متحده و ده ها میلیون نفر عضور در سطح بین المللی دارد.

از آنجایی که آمازون تا این حد رازدار بوده ، ارائه این آمار جدید حقیقتا خیره کننده است.جف بزوس در بخشی از پیغام خود نوشت : من بسیار افتخار می کنم که سیستم اشتراک گذاری ما به یک نقطه عطف اساسی برای شرکتمان تبدیل شده است .

این 100 میلیون نفر را می توان به مثابه یک علامت و نشان مهم برای حجم رقابت جدی آمازون با دیگر شرکت ها در نظر گرفت. افزون بر این ها این عدد به آمازون دلایل بیشتری را برای ادامه فعالیت ها در کشورهای جدید و اضافه کردن مزایای Prime، می دهد.

در حال حاضر 16 کشور از خدمات آمازون بهره می برند کهایالات متحده بزرگترین بازار این شرکت است. کشورهای دیگری مثل کانادا، مکزیک، انگلیس، فرانسه، اسپانیا، آلمان، ایتالیا، اتریش، بلژیک، هلند، لوکزامبورگ، چین، هند، ژاپن و سنگاپور از جمله همین شرکت ها هستند. انتظار می رود استرالیا نیز در اواخر امسال میلادی خدماتئ آمازون را دریافت کند.

در بخشی ازاین نامه بزوس به این نکته اشاره نمود که برای اولین بار در تاریخ آمازون،یک بازار شخص ثالث را هدف گرفته است. بر اساس آخرین گزارش درآمد آمازون، فروش بازار این شرکت در سال گذشته 50 تا 51 درصد رشد داشته است.این بازار شامل 2 میلیون فروشنده مستقل در سراسر دنیا است که محصولات خود را در آمازون همراه با فروش مستقیم ارائه می دهند.

این بازار به آمازون یاری می نماید تا موجودی خود را به میزان قابل توجهی گسترش دهد و بنابراین از فروش مستقیم آمازون سودآور تر است، زیرا آمازون این موارد را خریداری نمی نماید.

منبع: انتخاب
انتشار: 26 آذر 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: selena-fan.ir شناسه مطلب: 492

به "برای اولین بار در تاریخ آمازون افشا شد، جف بزوس: آمازون بیش از 100 میلیون عضو دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برای اولین بار در تاریخ آمازون افشا شد، جف بزوس: آمازون بیش از 100 میلیون عضو دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید