تاکید شریعتمداری بر تشکیل کمیته ای برای حل مسائل کاریابی ها

به گزارش مجله سلنا، تهران (پانا) - وزیر تعاون، کار ور فاه اجتماعی بر تشکیل کمیته ای برای حل مسائل کاریابی های داخلی تاکید نمود.

تاکید شریعتمداری بر تشکیل کمیته ای برای حل مسائل کاریابی ها

با ما همراه باشید و درباره جاذبه های چارگون بیشتر بدانید.

به گزارش وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، محمد شریعتمداری در نشست با نمایندگان انجمن صنفی کاریابی های تهران و البرز اظهار کرد: در 40 روز آینده باید برای تسهیل و تسریع در فرایندها و فعالیت های کاریابی ها، ریل گذاری تثبیت شده ای بگذاریم.

وی اضافه کرد: باید کمیته ای با حضور نمایندگانی از معاونت های توسعه کارآفرینی و اشتغال، روابط کار، مرکز فناوری اطلاعات، ارتباطات و تحول اداری و نماینده کاریابی ها تشکیل و نشست های هفتگی برگزار گردد.

وزیر تعاون در مورد امکان ارائه فرایند احراز هویت حضوری برای ثبت دادخواست به وسیله دفاتر کاریابی گفت: پیشنهاد اولویت قرار دریافت دفاتر کاریابی در کنار سایر موسسات برای احراز هویت حضوری و ثبت دادخواست را در شورای عالی کار مطرح می کنیم.

وی از معاون روابط کار خواست با مشارکت معاونت توسعه کارآفرینی و اشتغال این پیشنهاد را آماده نمایند تا به نام دستور کار در شورای عالی کار آنالیز گردد.

شریعتمداری خطاب به نمایندگان انجمن های صنفی کاریابی های تهران و البرز هم گفت: در همه فرایندهای کاری، شفاف سازی عمق پیدا کند که امکان هیچ سوء استفاده ای از سوی دفاتر کاریابی به وجود نیاید و برای این راستا سازوکارهای نظارتی را ارائه کنید تا بدون هیچ فسادی کار پیش رود.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 25 تیر 1400 بروزرسانی: 25 تیر 1400 گردآورنده: selena-fan.ir شناسه مطلب: 1837

به "تاکید شریعتمداری بر تشکیل کمیته ای برای حل مسائل کاریابی ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تاکید شریعتمداری بر تشکیل کمیته ای برای حل مسائل کاریابی ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید