تکمیل پروژه های مجتمع های ICT باظرفیت مدیران استانی

معاون توسعه مدیریت، هماهنگی و امور پشتیبانی وزیر ارتباطات، به استفاده از ظرفیت مدیران کل ICT استان ها برای تکمیل پروژه های مجتمع های ICT تاکید نمود.

تکمیل پروژه های مجتمع های ICT باظرفیت مدیران استانی

به گزارش گروه علمی و دانشگاهی خبرنگاران به نقل از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، جلسه گزارش پیشرفت پروژه های ICT با حضور فرهاد معارفی معاون توسعه مدیریت، هماهنگی و امور پشتیبانی وزیر ارتباطات و حسین بنازاده مشاور و مدیر پروژه های ICT و جمعی از مشاوران پروژه ها در محل وزارت ارتباطات برگزار گردید.

معارفی در این جلسه بعد از ارائه گزارش شرایط پروژه های مجتمع های ICT در 8 استان کشور، با اشاره به شرایط بازار و شرایط مالی کشور، گفت: با توجه به این شرایط اولویت ما عدم توقف پروژه ها بود و تمام کوشش خود را برای این منظور انجام دادیم و پروژه ها پیشرفت خوبی داشته است.

وی با اشاره به استفاده از تمام ظرفیت ها برای انجام پروژه های مجتمع های ICT در استان ها، اضافه کرد: برای ادامه و تکمیل پروژه ها از ظرفیت مدیران استانی استفاده کردیم.

معاون توسعه مدیریت، هماهنگی و امور پشتیبانی وزیر ارتباطات از مشاورین و دست اندرکاران پروژه های مجتمع های ICT استان ها خواست در این پروژه ها به موضوع صرفه جویی در مصرف آب و مدیریت سبز توجه داشته باشند و برنامه های برای این منظور در نظر بگیرند.

بر اساس همین گزارش، در این جلسه گزارشی از شرایط پروژه های مجتمع های ICT در 8 استان کشور از آبان ماه سال 97 تا آذرماه سال جاری ارائه شد.

همچنین، در بخش دیگری از این جلسه مشاورین پروژه های ICT سوالات خود درباره برگزاری مناقصات و انجام قرارداد ها را با کارشناس حقوقی سازمان برنامه و بودجه کشور مطرح کردند.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 12 اسفند 1398 بروزرسانی: 12 اسفند 1398 گردآورنده: selena-fan.ir شناسه مطلب: 682

به "تکمیل پروژه های مجتمع های ICT باظرفیت مدیران استانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تکمیل پروژه های مجتمع های ICT باظرفیت مدیران استانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید