جلسه فوری مخبر در میدان میوه و تره بار

به گزارش مجله سلنا، جلسه فوق العاده ستاد تنظیم بازار با دستور معاون اول رئیس جمهور در یکی از میادین میوه و تره بار برگزار شد.

جلسه فوری مخبر در میدان میوه و تره بار

محمد مخبر معاون اول رئیس جمهور و اعضای کارگروه تنظیم بازار صبح امروز (دوشنبه) و پیش از جلسه کارگروه تنظیم بازار با حضور در یکی از میادین میوه و تره بار سطح شهر تهران از نزدیک در جریان فرایند توزیع و قیمت های مواد لبنی، گوشتی و تخم مرغ و همچنین میوه و صیفی جات برای مصرف کنندگان قرار گرفتند.

مخبر در این بازدید که مدت دو ساعت و بصورت سرزده انجام شد، پس از شنیدن مسائل در نحوه توزیع و همچنین برخی تغییر قیمت ها دستورات لازم را به وزرای جهاد کشاورزی، صنعت، معدن و تجارت و دادگستری برای حل مسائل در نحوه عرضه به مصرف کنندگان و تفاوت قیمت ها در میادین میوه و تره بار و فروشگاه های زنجیره ای صادر کرد.

همچنین معاون اول رئیس جمهور در این بازدید و در تبادل نظری صمیمی با مردم و پس از شنیدن درد و دل ها و مسائل آنها تاکید کرد که دولت با تمام توان و همکاری و همراهی مردم در پی رفع مسائل و بهبود شرایط معیشتی آحاد جامعه است.

پس از این بازدید و در جلسه فوق العاده ستاد تنظیم بازار پس از بررسی گزارش ها و تبادل نظر اعضا، تصمیمات و دستورات لازم از طریق معاون اول رییس جمهور اتخاذ و جهت اجرا به دستگاه های مربوطه ابلاغ شد.

منبع: فرارو
انتشار: 11 آذر 1400 بروزرسانی: 11 آذر 1400 گردآورنده: selena-fan.ir شناسه مطلب: 2006

به "جلسه فوری مخبر در میدان میوه و تره بار" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جلسه فوری مخبر در میدان میوه و تره بار"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید