رئیس جمهور، قرنطینه خوزستان را تایید کند

به گزارش مجله سلنا، خبرنگاران/خوزستان رئیس مجمع نمایندگان خوزستان گفت: به عنوان رئیس مجمع نمایندگان خوزستان از رئیس جمهور درخواست می کنم که تعطیلی دو هفته ای و قرنطینه استان خوزستان را تایید کند؛ در این زمینه با معاون رئیس جمهور نیز صحبت شده تا این مساله را پیگیری کند.

رئیس جمهور، قرنطینه خوزستان را تایید کند

سیدکریم حسینی در گفت وگو با خبرنگاران، اظهار کرد: از روز آدینه (یکم اسفندماه) که معاون وزیر بهداشت در استان خوزستان حضور یافت، درخواست داشتیم که خوزستان تعطیل و قرنطینه گردد بنابراین در روز شنبه پیشنهادهایی به ستاد ملی کرونا ارائه شد تا این درخواست مورد تایید قرار بگیرد اما متاسفانه ستاد ملی کرونا با این درخواست موافقت نکرد.

وی با بیان اینکه ضرورت دارد خوزستان قرنطینه و تعطیل گردد، اضافه نمود: به عنوان رئیس مجمع نمایندگان خوزستان از رئیس جمهور درخواست می کنم که تعطیلی دو هفته ای و قرنطینه استان خوزستان را تایید کند؛ در این زمینه با معاون رئیس جمهور نیز صحبت شده تا این مساله را پیگیری کند.

رئیس مجمع نمایندگان خوزستان توضیح داد: در حال حاضر استان خوزستان تنها استان کشور است که شرایط قرمز دارد و 11 شهری که در کل کشور دچار شرایط قرمز شیوع کرونا هستند، در خوزستان قرار دارند بنابراین قرنطینه و تعطیلی خوزستان، امری بسیار مهم است که باید مورد توجه قرار بگیرد.

حسینی اضافه نمود: ما نگران هستیم که نتوانیم جوابگوی مراجعات مردم به بیمارستان ها باشیم.

وی اعلام کرد: هر چند تعطیلی و قرنطینه استان خوزستان تنها بخشی از کار است اما در شرایط کنونی، این موضوع یکی از اصلی ترین مطالبات نمایندگان است که از رئیس جمهور پیگیر آن هستیم.

رئیس مجمع نمایندگان خوزستان اضافه نمود: پیگیری هایی اجرا شده تا این درخواست مورد قبول قرار بگیرد و منتظر هستیم که رئیس جمهور نظر خود را در این خصوص ارائه کند.

وی گفت: تعطیلی قطعا ضررهایی به کسبه و بازاریان وارد خواهد نمود اما در شرایط فعلی آنچه حائز اهمیت است، سلامت مردم خوزستان است زیرا مردم به شدت در خطر بیماری قرار دارند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 28 اسفند 1399 بروزرسانی: 28 اسفند 1399 گردآورنده: selena-fan.ir شناسه مطلب: 1630

به "رئیس جمهور، قرنطینه خوزستان را تایید کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رئیس جمهور، قرنطینه خوزستان را تایید کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید