زمان اجباری شدن کارت سوخت اعلام شد

به گزارش مجله سلنا، شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران با صدور اطلاعیه ای زمان اجباری شدن کارت سوخت را اظهار داشت.

زمان اجباری شدن کارت سوخت اعلام شد

شرکت ملی پخش فراورده های نفتی ایران با صدور اطلاعیه ای اظهار داشت؛ در اجرای سیاست های دولت و مجلس شورای اسلامی، عرضه بنزین در صندلی های سراسر کشور از تاریخ بیستم مرداد ماه امسال (1398/5/20) صرفا با ارائه کارت هوشمند سوخت خودرو، امکان پذیر خواهد بود.

بر اساس این اطلاعیه، آن دسته از صاحبان خودروها که کارت هوشمند سوخت خود را گم نموده و بر اساس فراخوان قبلی شرکت ملی پخش فراورده های نفتی ایران، نسبت به درج اطلاعات خود در سامانه دولت همراه اقدام و با طی کردن فرایند لازم، شماره حساب کارت اعتباری خود را ثبت نموده اند، نیازی به ثبت نام مجدد نداشته و کارت هوشمند سوخت آن ها بر اساس ثبت نام اجرا شده قبلی، صادر و توسط شرکت پست جمهوری اسلامی ایران به آن ها تحویل داده خواهد شد.

این هموطنان هزینه صدور کارت سوخت المثنی را برابر تعرفه مصوب، هنگام دریافت کارت، به ماموران شرکت پست جمهوری اسلامی ایران پرداخت خواهند کرد.

همچنین اگر عده ای از هموطنان که کارت هوشمند سوخت خود را گم نموده اند و در فراخوان قبلی نسبت به ثبت نام به وسیله سامانه دولت همراه اقدام ننموده اند، می توانند با مراجعه به دفاتر پلیس +10 و یا سامانه دولت همراه (به ترتیبی که متعاقبا اعلام می گردد) , برای صدور کارت هوشمند سوخت المثنی اقدام کنند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 6 مرداد 1398 بروزرسانی: 31 فروردین 1399 گردآورنده: selena-fan.ir شناسه مطلب: 177

به "زمان اجباری شدن کارت سوخت اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زمان اجباری شدن کارت سوخت اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید