ستاد انتخاباتی ترامپ با ادعای تقلب، 200 میلیون دلار به جیب زد

به گزارش مجله سلنا، ستاد انتخاباتی رئیس جمهور آمریکا و کمیته ملی حزب جمهوری خواه این کشور اعلام کردند توانسته اند بیش از دویست میلیون دلار برای اثبات ادعای تقلب در انتخابات، یاری اقتصادی دریافت نمایند.

ستاد انتخاباتی ترامپ با ادعای تقلب، 200 میلیون دلار به جیب زد

به گزارش خبرنگاران، ستاد انتخاباتی دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا و کمیته ملی جمهوری خواهان، با مطرح کردن ادعای تقلب در انتخابات، بیش از 200 میلیون یاری اقتصادی دریافت نموده اند.

به نوشته پایگاه خبری هیل، بیل استپین مدیر ستاد انتخاباتی ترامپ در بیانیه ای بیان کرد: ارقام خارق العاده یاری های اقتصادی نشان می دهد رئیس جمهور ترامپ رهبر و منبع انرژی برای حزب جمهوری خواه است و حامیان او خود را وقف مبارزه ای برای رسیدن به خروجی عادلانه و قانونی انتخابات 2020 نموده اند.

رونا مک دنیل رئیس کمیته ملی جمهوری خواهان نیز در این باره گفت: ضمن قدردانی از حامیان فوق العاده ای که داریم با چنگ و دندان برای حفظ صحت انتخابات در سرتاسر کشور و دفاع از جمهوری خواهان سنا در جورجیا مبارزه می کنیم.

اندکی پس از برگزاری انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در تاریخ سوم نوامبر (سیزدهم آبان) نتایج اولیه شمارش آراء، پیشتازی ترامپ را رقم زد اما با شمرده شدن آرای دریافت شده به صورت پستی، نتیجه انتخابات به سود جو بایدن نامزد حزب دموکرات تغییر کرد و او از سوی رسانه ها به عنوان پیروز انتخابات معرفی گردید.

ترامپ با ادعای تقلب در انتخابات چندین پرونده شکایت در ایالت های تحت منازعه تنظیم کرد و خواهان بازشماری و ابطال بخشی از آرای انتخاباتی شد.

با این حال تقریبا تمامی پرونده های شکایت تیم حقوقی ترامپ به خاطر عدم وجود شواهد و مدارک کافی رد شده اند و بسیاری از جمهوری خواهان و روسای دولت دیگر کشورها پیروزی بایدن را تبریک گفته اند.

حتی ویلیام بار وزیر دادگستری دولت ترامپ روز چهارشنبه اعلام هیچ شواهدی از تقلب گسترده که بتواند منتج به تغییر نتیجه انتخابات سال جاری شده باشد، وجود ندارد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 11 دی 1399 بروزرسانی: 11 دی 1399 گردآورنده: selena-fan.ir شناسه مطلب: 1300

به "ستاد انتخاباتی ترامپ با ادعای تقلب، 200 میلیون دلار به جیب زد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ستاد انتخاباتی ترامپ با ادعای تقلب، 200 میلیون دلار به جیب زد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید