طرح ساب در مقصد سازی سمنان برای سفر مؤثر است

به گزارش مجله سلنا، سرپرست معاونت گردشگری و سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی سمنان گفت: طرح ساب (سفرهای ارزان برنامه ریزی شده) در مقصد سازی استان سمنان مؤثر است.

طرح ساب در مقصد سازی سمنان برای سفر مؤثر است

به گزارش مجله سلنا به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی سمنان، حمیدرضا دوست محمدی اضافه کرد: در این طرح مسیرهای گردشگری جذاب در محدوده استان با حداکثر تخفیف به گردشگران داخلی معرفی می گردد.

او با اشاره به این که در این طرح پکیج های سفرهای ارزان قیمت یک یا دوروزه به گردشگران ارائه می گردد، گفت: معرفی آثار تاریخی و جاذبه های گردشگری سمنان، تبدیل استان از معبر به مقصد، تعریف نقاط مستعد گردشگری جدید و ایجاد تجربه های جدید در سفرهای داخلی از اهداف این طرح است.

سرپرست معاونت گردشگری سمنان بابیان جزئیات این طرح، به لزوم آموزش خدمات گیرندگان و خدمات دهندگان پکیج های تعریف شده در طرح و همکاری و هم افزایی دستگاه های اجرایی و مراکز بخش خصوصی در موفقیت طرح اشاره نمود و اضافه کرد: اجرای این طرح شروع حرکت برنامه ریزی شده برای سفر در فصول مختلف سال از سوی علاقه مندان به گشت وگذارهای داخلی است.

او به تأثیر اجرای این طرح بر خروج از تمرکز سفرهای داخلی بر کانون های گردشگری فعلی و تعریف نقاط مستعد گردشگری برای گردشگران داخلی اشاره نمود و آن را فرصت مناسبی برای تجربه های جدید گردشگری برای علاقه مندان به سفرهای داخلی دانست.

دوست محمدی اجرای این طرح را تصمیم مدیریتی هوشمندانه و مثبت ملی، برای توزیع عادلانه سفر مطرح کرد و گفت: تبلیغات و اطلاع رسانی پکیج های تعریف شده، با توجه به قابلیت های جذاب گردشگری در سمنان اهمیت بالایی دارد.

او تعریف پکیج های متنوع و جذاب با بازخوردهای خاطره انگیز از سوی دبیران کمیته های خدمات سفر شهرستان ها با همکاری دستگاه های اجرایی و بخش خصوصی و انجمن های گردشگری را از اولویت های کاری شهرستان های سمنان در حوزه گردشگری برشمرد.

منبع: میراث آریا
انتشار: 11 مهر 1398 بروزرسانی: 31 فروردین 1399 گردآورنده: selena-fan.ir شناسه مطلب: 277

به "طرح ساب در مقصد سازی سمنان برای سفر مؤثر است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طرح ساب در مقصد سازی سمنان برای سفر مؤثر است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید