قمی:مدیریت دکتر لاریجانی هیچگاه با افراط و تفریط همراه نبود

به گزارش مجله سلنا، عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مدیریت دکتر لاریجانی هیچگاه با افراط و تفریط همراه نبود، عملکرد 12 ساله وی در مسند ریاست مجلس را خردمندانه دانست.

قمی:مدیریت دکتر لاریجانی هیچگاه با افراط و تفریط همراه نبود

به گزارش مجله سلنا، محمد قمی با بیان اینکه مدیریت مجلس شورای اسلامی با نحوه مدیریت در سایر قوا و دستگاه ها، تفاوت های اساسی دارد، عملکرد دکتر لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی را طی 12 سال گذشته عاقلانه و خردمندانه دانست.

کننده مردم پاکدشت در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه هیچگاه در نحوه مدیریت دکتر لاریجانی در مجلس شورای اسلامی شاهد افراط و تفریط نبودیم، اضافه کرد: ایشان همه کنندگان را کننده می دانست و کسی را کننده تر از سایرین نمی دید.

وی با اشاره به اینکه معیار روبروه دکتر لاریجانی با مسائل حق و حقیقت بود نه سیاسی کاری، ادامه داد: بر همین مبنا تعامل دکتر لاریجانی با دولت تعریف شده بود و امور نظارتی مجلس نیز پیش می رفت.

قمی، شیوه مدیریت دکتر لاریجانی در صحن را زبان زد برشمرد و یادآور شد: با وجود سلایق مختلف در صحن علنی مجلس، اما مدیریت ایشان در نشست های علنی و غیرعلنی بسیار حساب شده بود. با وجود اختیاراتی که رئیس مجلس در این دوره اخیر داشت، ایشان هیچگاه از این قدرت سوء استفاده نکرد و در چارچوب قانون رفتار کرد.

وی نقش دکتر لاریجانی در ارتقای نظام قانونگداری و نظارت کشور به ویژه از لحاظ توجه به اولویت های کشور و نیازهای واقعی مردم در شرایط تحریم و مسائل اقتصادی بسیار مهم دانست و گفت: کشور در این برهه حساس با مسائل عدیده ای روبرو بود که با وجود کارهای اساسی صورت گرفته اما می توانستیم در این زمینه اقدامات جدی تری را ترتیب دهیم.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی یادآور شد: با وجود بافت ناهمگن مجلس و وجود سلایق گوناگون، اما همین برخورد در دایره انصاف و اعتدال موجب شد که در انتها دوره مجلس دهم اکثریت به اتفاق کنندگان از خدمات چندین ساله ایشان در سمت ریاست مجلس شورای اسلامی طی نامه ای تقدیر و تشکر کنند.

انتها پیام

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 9 مرداد 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: selena-fan.ir شناسه مطلب: 961

به "قمی:مدیریت دکتر لاریجانی هیچگاه با افراط و تفریط همراه نبود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قمی:مدیریت دکتر لاریجانی هیچگاه با افراط و تفریط همراه نبود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید