محدودیت های جدید برای معاملات اوراق تسهیلات مسکن

به گزارش مجله سلنا، به گزارش خبرنگاران، محدودیت زمانی عدم فروش توسط خریداران در کلیه نمادهای معاملاتی اوراق تسهیلات مسکن بانک تخصصی بخش مسکن به مدت چهار ماه خواهد بود.

محدودیت های جدید برای معاملات اوراق تسهیلات مسکن

جهت دریافت خدمات رنگ پتینه چیست با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

همچنین محدودیت عدم فروش توسط خریداران اوراق برای نمادهای اوراق گواهی که فقط چهار ماه تا سرانجام معاملات آن در بازار فرابورس ایران باقی مانده است، اعمال نخواهد شد؛ بنابراین در این مقطع زمانی، نمادهای معاملاتی تسه 9802، تسه 9803، تسه 9804 و تسه 9805 مشمول محدودیت مذکور نخواهند بود.

سقف خرید اوراق تسهیلات

در مورد اوراق گواهی صادره بانک عامل بخش مسکن محدودیت ورود سفارش خرید و انجام معامله به میزان حداکثر 280 ورقه برای هر کد معاملاتی در هر جلسه معاملاتی است.

متقاضیان خرید باید محدودیت های مذکور را در مورد ورود سفارشات خرید و معاملات اجرا شده رعایت نمایند، تخطی از پیغام ناظر بازار و ورود سفارش منجر به ارجاع موضوع به مرجع رسیدگی به تخلفات خواهد شد.

متقاضیان جهت اطلاع از سایر جزئیات می توانند به اطلاعیه های این شرکت مندرج در سایت رسمی فرابورس ایران به نشانی www.ifb.ir مراجعه نمایند.

محدودیت های خرید و فروش اوراق مسکن بانک ملی

مدیر عملیات بازار فرابورس ایران همچنین محدودیت های معاملاتی گواهی حق تقدم تسهیلات مسکن بانک ملی را اظهار داشت.

بر این اساس اعتبار کلیه اوراق گواهی صادره جهت اخذ تسهیلات تا یک ماه پس از توقف نماد معاملاتی آن در بازار فرابورس ایران است.

محدودیت حجمی هر سفارش خرید (حداکثر تعداد اوراق بهادار در هر سفارش) جهت نماد معاملاتی اوراق گواهی حق تقدم استفاده از تسهیلات مسکن بانک ملی به تعداد 280 ورقه مشخص شده است.

آخرین اخبار حوزه مسکن را در خبرنگاران بخوانید.

منبع: مهر

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 29 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 29 اردیبهشت 1400 گردآورنده: selena-fan.ir شناسه مطلب: 1745

به "محدودیت های جدید برای معاملات اوراق تسهیلات مسکن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محدودیت های جدید برای معاملات اوراق تسهیلات مسکن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید