مدد جباری: بعد از 30 سال آبروی مرا بردند، آقای مجیدی! مشکل من چیست؟

به گزارش مجله سلنا، مسئول تدارکات تیم فوتبال استقلال گفت: پس از 30 سال آبروی مرا بردند. من در خلوت خودم اشک می ریزم و نمی دانم مشکلم چیست.

مدد جباری: بعد از 30 سال آبروی مرا بردند، آقای مجیدی! مشکل من چیست؟

مدد جباری در گفت وگو با خبرنگار ورزشی مجله سلنا، درباره علت عدم اجازه حضور او در تمرینات و بازی های تیم فوتبال استقلال گفت: به خدا نمی دانم مشکلم چیست. مرا تا دم درِ رختکن می برند اما فرهاد مجیدی بدون اینکه مستقیم صحبتی انجام دهد، به سعید رمضانی سرپرست تیم می گوید جلوی چشم سرمربی نباشم.

وی افزود: نمی دانم چرا نمی گویند جرم من چه چیزی بوده که پس از 30 سال آبروی مرا بردند، آن هم کسی که میان استقلالی ها و پرسپولیسی ها عزت و احترامی دارد.

تدارکات تیم فوتبال استقلال با ابراز ناراحتی از رفتاری که با او صورت می گیرد، گفت: وقتی زن و شوهری با هم اختلافی دارند، در دادگاه مسائل شان را می گویند و سپس جدا می شوند. من گدای فوتبال هستم اما گدای مجیدی نیستم. شما آبروی مرا نزد بازیکنی که 2 روز است به استقلال آمده، بردید.

جباری گفت: چطور تا رختکن همراه تیم هستم اما یک نفر دیگر باید به من بگوید جلوی چشم مجیدی نباش؟ چه اشتباهی مرتکب شده ام که باید این رفتارها را ببینم؟ پس از این همه سال، در خلوت خودم اشک می ریزم و کسی نیست با من صحبت کند. چقدر برای تیم زحمت کشیدم، آیا اعضای تیم می دانند چطور لباس های شان آماده می شود؟ ماهی 70،80 هزار تومان قبض پول تلفن همراه من است که به خاطر استقلال پرداخت می کنم. بارها از جیب خودم برای تیم هزینه کردم اما با من اینگونه رفتار کردند. مجبورم با این شرایط خودم بروم تا بیشتر از این آبرویم ریخته نشود.

وی در خاتمه گفت: محمد دانشگر را چرا اخراج کردید؟ چون از اتوبوس جا ماند و تماس گرفت برگردید تا مرا سوار کنید؟ آیا دلیل اخراج بازیکنی که پایش در بازی با سپاهان آسیب دید، این بود؟

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 12 مهر 1399 بروزرسانی: 12 مهر 1399 گردآورنده: selena-fan.ir شناسه مطلب: 1110

به "مدد جباری: بعد از 30 سال آبروی مرا بردند، آقای مجیدی! مشکل من چیست؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدد جباری: بعد از 30 سال آبروی مرا بردند، آقای مجیدی! مشکل من چیست؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید