هادی: حرف های جدیدی را سرلوحه کارم قرار داده ام، انتخابی بهترین راه برای ملی پوشان کشتی است

به گزارش مجله سلنا، دارنده مدال برنز کشتی آزاد دنیا گفت: در تمام سال های گذشته به مسابقات انتخابی احترام گذاشتم و هر موقع به من تکلیف شده است مانند یک سرباز اطاعت کردم.

هادی: حرف های جدیدی را سرلوحه کارم قرار داده ام، انتخابی بهترین راه برای ملی پوشان کشتی است

پرویز هادی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران در خصوص اردوی اول تیم ملی که پشت سر گذاشته شد، گفت: 15 روز از خانه کشتی بیرون نیامدیم. خدا را شکر اردوی خوبی بود و همه منتظر همین بودیم. بعد از اینکه مسابقات به تعویق افتاد، من مدتی در تبریز استراحت کردم، اما بعد به تهران آمدم و بدون وقفه زیر نظر اسماعیل پلویی تمرین کردم. رفته رفته بدنم بهتر شد. نمی گردد گفت کاملاً آماده ام، چون پیک نهایی آمادگی ام برای مسابقه اصلی بود.

وی با اشاره به تغییراتی که در خانه کشتی ایجاد شده است، ادامه داد: دو هفته اردوی خیلی خوبی در خانه کشتی شهید هادی داشتیم. ضمن تشکر از کادر فنی تیم ملی از مسئولان فدراسیون هم سپاسگزارم که خانه کشتی را بازسازی کردند. واقعاً این تعمیرات و تغییرات احتیاج بود. آن اتاق ها و محوطه در شأن کشتی گیران نبود.

هادی در خصوص کشتی انتخابی وزن 125 کیلوگرم که روز پنجشنبه هفته جاری برگزار می گردد، اعلام کرد: اردوی اول که تمام شد دوباره تمریناتم را زیر نظر آقای پلویی ادامه دادم. روز پنجشنبه هم هر چه خدا بخواهد، اتفاق خواهد افتاد. من از اولین روزی که به اردوی تیم ملی آمدم در تمام این سال ها به انتخابی احترام گذاشتم و هر موقع به من تکلیف شده است، مثل یک سرباز اطاعت کردم. من در سالیان گذشته همواره در انتخابی شرکت کردم و حتی یک بار هم بدون مسابقه، اعزام نشدم. معتقدم انتخابی بهترین راه برای انتخاب ملی پوشان است. بالاخره کشتی ورزش رو در رویی هست و به این شکل تعیین می گردد چه کسی بهتر است.

نفر سوم سنگین وزن کشتی آزاد دنیا در سال 2018 گفت: از مسئولان فدراسیون تشکر می کنم که با این شرایط کرونا و محدودیت هایی که هست، انتخابی را می خواهند برگزار نمایند. این یک مسابقه رسمی است. اسماعیل پلویی به گردن من خیلی حق دارد. او سالیان سال بدون چشمداشت زحمت کشیده است و چیزی جز پیروزیت من و مصطفی حسین خانی نمی خواهد. امیدوارم جواب زحمات او را بدهم. من کوشش می کنم نتیجه ای بگیرم که او خشنود گردد. خودش هم همین را می گوید که فقط می خواهد ما نتیجه ای در خور این همه کوشش و تمرین بگیریم. همچنین در این سال ها، زمان بسیار کمی کنار خانواده ام بودم و همه بار زندگی به گردن آنها افتاده است. امیدوارم بتوانم جواب همه این سختی ها و کوششی که نموده ام را بگیریم.

پرویز هادی با اشاره به حرف هایی که عباس جدیدی در مسابقات آسیایی دهلی به او گفته است، خاطر نشان کرد: الان همه چیزم کشتی است. زندگی، شب و روزم و خانواده ام کشتی شده است و چیز دیگری نمی بینم. حداقل تا المپیک همین است. باید از عباس جدیدی تشکر کنم که حرف هایی خوبی در همین آسیایی دهلی که با هم همسفر بودیم، به من گفت. او انسان بزرگواری است. قبلاً از نزدیک با او برخورد نداشتم. در این سفر حرف هایی به من گفت که الان سرلوحه زندگی ام قرار دادم و تا روزی که بخواهم کشتی بگیرم هدف دیگری جز کشتی را دنبال نمی کنم. او همین حرف را به من زد و گفت حداقل تا المپیک که این استحقاق را داری به مدال برسی، همه زندگی ات را کنار بگذار و فقط بچسب به تمرین و هدفی که دنبال می کنی. به چیز دیگری فکر نکن و مطمئن باش که صد درصد پیروز می شوی.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال تلگرامی خبرنگاران بخوانید. (کلیک کنید)

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 13 آذر 1399 بروزرسانی: 13 آذر 1399 گردآورنده: selena-fan.ir شناسه مطلب: 1238

به "هادی: حرف های جدیدی را سرلوحه کارم قرار داده ام، انتخابی بهترین راه برای ملی پوشان کشتی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هادی: حرف های جدیدی را سرلوحه کارم قرار داده ام، انتخابی بهترین راه برای ملی پوشان کشتی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید