واکنش تند مجیدی به تغییرات مدیریتی: مگر استقلال آزمایشگاه است؟

به گزارش مجله سلنا، دو ماه است که سکوت کردم تا شاید تصمیم گیرنده ها کاری نمایند اما از سکوتم سو استفاده می نمایند.

واکنش تند مجیدی به تغییرات مدیریتی: مگر استقلال آزمایشگاه است؟

سرمربی تیم فوتبال استقلال پس از تغییرات مدیریتی واکنش تندی به شرایط این باشگاه انجام داد.

به گزارش فارس، فرهاد مجیدی در مورد شرایط استقلال گفت: این تصمیم های نادرست مدیریتی را چه کسی برای استقلال می گیرد؟ چطور به این نتیجه می رسید که سرمایه دار برود و کارمند بیاید؟! پولدار برود و بی پول بیاید؟

وی اضافه نمود: آیا نمی دانید استقلال بالغ بر 30 میلیارد تومان پول نقد فوری برای چند هفته آینده به خاطر بدهی های دادگاهی احتیاج دارد؟! آیا نمی دانید بازیکنان من بدون یک ریال دریافتی شب عید به خانه هایشان رفتند؟ آیا می دانید فقط پرداخت 20 درصد قراردادهای این بازیکنان یعنی 10 میلیارد تومان پول؟

مجیدی توضیح داد: می شنوم که می گویند چرا مربی در امور مدیریتی اظهار نظر می نماید. کدام امور مدیریتی؟ کدام ساختار؟ کدام تشکیلات؟ آیا منظورتان یک ساختمان در سعادت آباد است و یک تیم 40 نفره که هر روز باید برای دو ساعت تمرین به یک گوشه از تهران اسباب کشی می نماید؟

سرمربی آبی پوشان خاطر نشان کرد:دو ماه است که سکوت کردم تا شاید تصمیم گیرنده ها کاری نمایند اما از سکوتم سو استفاده می نمایند.

وی ادامه داد: ترکیب آقای خلیل زاده و موسوی در این وانفسای بی پولی چه احتیاجی به تغییر داشت؟ کار را به جایی رساندید که آدم شک کند مبادا این تصمیم ها عمدی است؟ آیا درد استقلال مصاحبه است یا بی پولی و دروغگویی و رفتارهای عوامفریبانه؟ مگر استقلال آزمایشگاه است که آن را تبدیل به جایی برای آزمون و خطای مدیریتی نموده اید؟

منبع: عصر ایران
انتشار: 19 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 19 اردیبهشت 1399 گردآورنده: selena-fan.ir شناسه مطلب: 813

به "واکنش تند مجیدی به تغییرات مدیریتی: مگر استقلال آزمایشگاه است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش تند مجیدی به تغییرات مدیریتی: مگر استقلال آزمایشگاه است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید