وزیر کشور پاکستان: جرم رانا ثناء الله محرز شده و او مجازات خواهد شد

به گزارش مجله سلنا، وزیر کشور پاکستان با توجه به آزاد شدن موقت وزیر سابق قانون ایالت پنجاب تاکید کرد: آزادی او موقت است و به زودی به خاطر جرائمش مجازات خواهد شد.

وزیر کشور پاکستان: جرم رانا ثناء الله محرز شده و او مجازات خواهد شد

به گزارش دفتر منطقه ای مجله سلنا به نق ل از جیو تی وی، شهریار آفریدی وزیر کشور پاکستان با توجه به آزادی مشروط رانا ثناءالله وزیر قانون سابق ایالت پنجاب و عضو ارشد حزب نواز اعلام کرد: آزادی او کاملا موقت است و به زودی مجازات خواهد شد.

وی شرح داد: مستنداتی که جرائم او را اثبات می کند به رویت من رسیده است و به زودی دادگاه را نسبت به آن آگاه خواهیم کرد.

آفریدی اضافه کرد: هر اندازه فشار از سوی مجامع مختلف باشد را تحمل خواهیم کرد ولی اجازه نمی دهیم شخصی که جرم او اثبات شده است رها شود.

وزیر کشور پاکستان گفت: ممکن است راناثناءالله بتواند به صورت موقت آزاد شود ولی در نهایت به خاطر جرائم گذشته خود مجازات خواهد شد.

عضو ارشد حزب تحریک انصاف گفت: مستنداتی که وجود دارد به صورت فیلم است و تصویر نیست که راناثناءالله مدعی غلط بودن آنها بشود.

وی سپس به آزادی دیگر مسئولین حزب نواز اشاره کرده و اضافه کرد: بسیاری از سران حزب نواز که پیروز شدند برای درمان به خارج از کشور بروند شرایط جسمانی خوبی دارند، و بیماری را بهانه کرده اند.

آفریدی گفت: ما به آراء دادگاه احترام می گذاریم ولی تمام تلاش خود را برای مبارزه با فساد مالی و اداری مسئولین گذشته پاکستان انجام خواهیم داد.

گفتنی است روز گذشته رانا ثناءالله که به جرم حمل مواد مخدر بازداشت شده بود با دستور دادگاه به قید وثیقه به صورت موقت آزاد شد.

.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 26 بهمن 1398 بروزرسانی: 31 فروردین 1399 گردآورنده: selena-fan.ir شناسه مطلب: 637

به "وزیر کشور پاکستان: جرم رانا ثناء الله محرز شده و او مجازات خواهد شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وزیر کشور پاکستان: جرم رانا ثناء الله محرز شده و او مجازات خواهد شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید