کرونا، دورکاری و ارائۀ خدمات پایدار به مشترکان در اینستالایو مدیر عامل ایرانسل

به گزارش مجله سلنا، مدیرعامل ایرانسل در یک گفت وگوی زندۀ اینستاگرامی، ضمن آرزوی بهبود شرایط کشور و رهایی از ویروس منحوس کرونا و تشکر از جانفشانی پزشکان، پرستان و کادر درمان، کارکنان زیرساخت ارتباطات و فناوری اطلاعات کشور را بخش دیگری نامید که مانند کادر درمان، با از خودگذشتگی کوشش می نمایند زیرساخت ارتباطی را پایدار نگهدارند و در زمان در خانه ماندن مردم، نیازهای روزمره آنان از راه دور تأمین گردد.

کرونا، دورکاری و ارائۀ خدمات پایدار به مشترکان در اینستالایو مدیر عامل ایرانسل

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، دکتر بیژن عباسی آرند، در گفت وگوی زنده با مخاطبانش به وسیله حساب رسمی خود در اینستاگرام که از ساعت 21 پنجشنبه شب 28 فروردین 1399 شروع شد، با بیان اینکه ایرانسل اولین شرکتی بود که توانست شرایط کرونایی را به درستی تحلیل کند و زمینۀ عملکرد پرسنل را به صورتی تدارک ببیند که کمترین آسیب و خطر متوجه آنان باشد و با دورکاری، هم عملکرد و کسب وکار شرکت ادامه پیدا کند و هم همکاران در فضای آرامتری به فعالیت بپردازند، از ارائۀ تجربۀ ایرانسل به گروه MTN و استفاده از این تجربه در سایر کشورهایی که گروه مخابراتی MTN در آنها فعال است اطلاع داد.

عباسی آرند همچنین با اشاره به همکاری با مجلس شورای اسلامی برای برگزاری جلسات آنلاین، این موضوع را از جمله تجربه های ارزندۀ شرایط کرونایی برشمرد و از برگزاری نشست هایی با قوۀ قضائیه برای برگزاری جلسات دادگاه ها به صورت آنلاین و ویدئو کنفرانسی بر بستر زیرساخت ایرانسل اطلاع داد.

پاسخگویی به بیش از 2.3 میلیون تماس مشترکان

عباسی آرند با اشاره به پروژۀ تحول دیجیتال در ایرانسل، اپراتور دیجیتال ایران، وجود زیرساخت های بی نظیر دیجیتال را از جمله مهمترین عواملی نامید که امکان انجام کار از راه دور را به سرعت برای کارکنان ایرانسل فراهم کرد.

وی ضمن سپاس از پاسخ خوب کارکنان ایرانسل به اعتماد مدیریت به آنان در اتخاذ تصمیم دورکاری، به کوشش کارکنان بخش ارتباط با مشتریان اشاره نمود و با بیان اینکه ارائۀ بستۀ 100 گیگابایتی اینترنت ثابت در ایام نوروز، موجب افزایش تماس مشترکان با ایرانسل شد، از پاسخگویی به مجموع بیش از 2میلیون و 300 هزار تماس در این ایام اطلاع داد.

مدیرعامل ایرانسل با مناسب دانستن شرایط شاخص های کلیدی عملکرد این شرکت، بخش پروژه و نصب سایت های جدید را موردی دانست که به دلیل شرایط کشور دچار محدودیت بوده است ولی با وجود این، کوشش شده تا با اخذ مجوزهای لازم، از توقف کار و خدمت به مردم ممانعت گردد.

تیم نگهداری شبکه در خط مقدم بود

مدیرعامل ایرانسل تیم نگهداری شبکه و پیمانکاران را در خط مقدم جبهۀ فعالیت 24 ساعته در شرایط کرونایی مخصوصا بعضی مناطق که با حوادثی مانند سیل نیز درگیر هستند، دانست و با اشاره به درگذشت مرحوم یاسر سرآبادانی، از پیمانکاران ایرانسل که بر اثر بیماری کرونا در قم درگذشت، به خانوادۀ وی تسلیت گفت و برای وی آرزوی اجر و پاداش الهی کرد.

وی همچنین با اشاره به پیک ترافیک بی سابقه در شبکۀ اینترنت کشور و مصرف بالای دیتا به خصوص در ایام نوروز گفت: با وجود محدودیت جدی در فضای فرکانسی، با کوشش و مدیریت مناسب تیم شبکۀ ایرانسل و با به کارگیری تمام ظرفیت های موجود، از پیک مصرف نوروز با موفقیت عبور کردیم. هر چند در بعضی موارد احتمالی، تجربۀ مشتری به ناچار کمی دچار افت می شد.

عباسی آرند با اشاره به اقدامات ایرانسل در حوزۀ مسؤولیت اجتماعی، از جمله ارائۀ مکالمه رایگان و سرشمارۀ 4030، ارائۀ ظرفیت پیامکی در اختیار وزارت بهداشت، یاری در حد توان به بعضی بیمارستان ها که نیازمندی جدی تری داشتند و... از اجرای بعضی برنامه های دیگر در این زمینه در آینده اطلاع داد.

وی همچنین از کوشش برای راه اندازی مرکز آموزش ایرانسل در کارخانۀ نوآوری در اردیبهشت ماه و نیز گسترش مرکز توسعۀ شغلی ایرانسل با همکاری با دانشگاه های معتبر و جذب فارغ التحصیلان نخبه اطلاع داد.

مدیرعامل ایرانسل همچنین خطاب به کارکنان ایرانسل، از اتخاذ تصمیم های جدید در رابطه با مزایای شغلی، مانند پرداخت اضافه کاری کارکنان در ایام دورکاری، تسهیلات کارت اعتباری، وام بانکی با سود کم، مسکن کارکنان، بیمه عمر و سرمایه گذاری، افزایش حقوق کارکنان متناسب با امتیاز عملکرد و فراتر از افزایش حقوق قانونی و... اطلاع داد.

2121

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 22 خرداد 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: selena-fan.ir شناسه مطلب: 886

به "کرونا، دورکاری و ارائۀ خدمات پایدار به مشترکان در اینستالایو مدیر عامل ایرانسل" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کرونا، دورکاری و ارائۀ خدمات پایدار به مشترکان در اینستالایو مدیر عامل ایرانسل"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید