ایجاد یک هزار فرصت شغلی با طرح توسعه واحدهای صنعتی

به گزارش مجله سلنا، تهران (پانا) - مدیر عامل یک واحد صنعتی در خراسان جنوبی گفت با برنامه ریزی و مدیریت روزآمد واحد تولیدی صنعتی برای بیش از یک هزار نفر در خراسان جنوبی ایجاد اشتغال مولد شده است.

ایجاد یک هزار فرصت شغلی با طرح توسعه واحدهای صنعتی

علی طاهری در جلسه هماهنگی با مدیران مجموعه کاشی و سرامیک بیرجند افزود: مدیریت این دو واحد تولیدی که زیر مجموعه گروه صنعتی ناصری است، تنها به دنبال کسب درآمد و سود نیست، بلکه کار آفرینی و ایجاد اشتغال به عنوان یک مسوولیت اجتماعی به موازات تولید ودرآمدزایی در ساختار و برنامه های مدیریتی این دو واحد قرار گرفته است.

وی تاکید کرد: در زمانی که بسیاری از شرکتهای تولیدی و اقتصادی تنها به کسب سود و درآمد فکر می کنند، افتخار می کنیم که ایجاد اشتغال را همتراز سود، قرار می دهیم.

به گفته وی، بررسی کارشناسی عملکردها نشان می دهد که این واحدهای تولیدی همواره در پی توسعه فعالیت های خود بوده اند.

وی از به کارگیری افراد معلول در این شرکت های تولیدی خبر داد و افزود: این کار خداپسندانه و ماندگار، که باعث توانبخشی حرفه ای به بخشی از افراد کم توان جامعه و ایجاد امید و انگیزه دردل آنها شده است به یقین خیر و برکتی را نیز شامل حال واحدهای تولید خواهد کرد.

طاهری با تاکید بر این نکته که محصولات این صنایع تولیدی به دلیل سابقه 30ساله این شرکت ها در داخل و خارج کشور شناخته شده است , شرح داد: یکی از دلایل این موضوع کیفیت بالای محصولات این واحدهای تولیدی است که خیلی زود توانسته ، جایگاه مناسب خود را در بازارهای داخلی وخارجی پیدا کنند.

طاهری همچنین افزود: مدیران شرکت های صنایع کاشی نیلوفر و صنایع کاشی و سرامیک آیداسرام تا به امروز با سرمایه خود کارها را به پیش برده اند.

مدیرعامل شرکت آیداسرام با بیان بخشی از پیشینه و نیز برنامه های پیش روی واحدهای کاشی وسرامیک بیرجند گفت: شرکت صنایع کاشی و سرامیک آیداسرام و صنایع کاشی نیلوفر از دیرباز برآن بوده تا در جهت اشتغال و کارآفرینی, سطح تولیدات خود را ارتقا بخشد و تکنولوژی های بروز دنیا را در یکی از محرومترین نقاط کشور به خدمت گیرد و به واسطه آن بتواند نیازهای داخلی و مشتریان خارجی خود را تامین نماید.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 27 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 27 اردیبهشت 1400 گردآورنده: selena-fan.ir شناسه مطلب: 1741

به "ایجاد یک هزار فرصت شغلی با طرح توسعه واحدهای صنعتی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ایجاد یک هزار فرصت شغلی با طرح توسعه واحدهای صنعتی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید