برگزاری جشنواره مطبوعات منوط به رعایت پروتکل های بهداشتی

به گزارش مجله سلنا، خبرنگاران/زنجان معاون سیاسی، امنیتی استاندار زنجان گفت: اگر قرار است جشنواره ای برگزار گردد باید با رعایت پروتکل ها و تحت نظر دانشگاه علوم پزشکی باشد.

برگزاری جشنواره مطبوعات منوط به رعایت پروتکل های بهداشتی

خدابخش مرادی نافچی ظهر امروز(29 تیر) در جلسه کمیته اطلاع رسانی، با بیان اینکه در آرامش روانی که در جامعه نسبت به کرونا وجود دارد، تاثیر فعالیت موثر و صحیح رسانه های استان است، اظهار کرد: در استان دلیل شیوع موج دوم کرونا به دلیل برگزاری مراسم ناشی از سنت های اجتماعی ایرانیان و ابتلای افراد دارای بیماری زمینه ای بود که شیوع را افزایش داد.

وی اضافه کرد: رسانه ها با مانور بر روی اخبار مرتبط با کرونا و تاکید مکرر بر روی راهکارهای پیشگیری توانستند، پیغام های لازم را به اطلاع مردم برسانند و حال تقاضا می گردد رسانه ها از فرصت کرونایی پیش آمده در راستای ترویج ازدواج آسان برای جوانان استفاده نمایند. کسی با ازدواج در ایام کرونا مخالف نیست، بلکه گفته می گردد ازدواج بدون دعوت مهمان برگزار گردد که هم صرفه جویی هزینه برای زوج های جوان را به همراه دارد و هم آسیب بیماری را کاهش می دهد.

این مسئول با اشاره به مصوبات جلسات قبل، ادامه داد: فقط ابلاغ مصوبات کافی نیست، بلکه باید مصوبات پیگیری گردد و دستگاه هایی که مصوبات را اجرا نمی نمایند، اعلام گردد. در ایام گذشته که کمیته رصد نارضایتی های اجتماعی تشکیل شده و فعالیت می نماید، نگاه به مدیران بر این مبنا است که مدیر به عنوان مسئول و تسهیل نماینده خدمت رسانی تلقی می گردد.

معاون سیاسی امنیتی استاندار زنجان با اشاره به برگزاری جشنواره مطبوعات، توضیح داد: اگر قرار است جشنواره ای برگزار گردد باید با رعایت پروتکل ها و تحت نظر دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان باشد. امروز امیدآفرینی بر عهده رسانه ها است به همین دلیل انتظار می رود برای اثرگذاری بیشتر، کیفیت خبر افزایش یابد تا بخشی از دغدغه های رسانه ها نیز کاهش یابد.

مردای نافچی در رابطه با بیمه مجله سلنا، یادآور شد: سال گذشته در روز خبرنگار، بحث بیمه مطرح شد و سال جاری در آستانه روز خبرنگار همچنان این مشکل بدون هیچ اقدامی پابرجا است. دوشنبه هفته آینده برای بیمه مجله سلنا دستگاه های مسئول برای آنالیز و حل مشکل احضار گردد.

وی با اشاره به حق انتشار مطبوعات و خبرگزاری ها، گفت: این مسئله باید به وسیله مرکز خبرگزاری ها پیگیری گردد. باید توجه گردد روابط عمومی ها در بودجه سرفصل جداگانه ندارند و اشکالی در نظام بودجه است و انتظار می رود روابط عمومی ها از ظرفیت رسانه ها در فراوری محتوا استفاده نمایند.

این مسئول با تاکید بر پیوست رسانه ای برای پروژه های تعریف شده در استان، گفت: با این کار مردم اطلاعات جامع و صحیحی نسبت به پروژه ها کسب می نمایند و با اجرای این طرح، از رسانه ها نیز حمایت می گردد.

انتهای یپام

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 21 شهریور 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: selena-fan.ir شناسه مطلب: 1066

به "برگزاری جشنواره مطبوعات منوط به رعایت پروتکل های بهداشتی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری جشنواره مطبوعات منوط به رعایت پروتکل های بهداشتی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید