بعیدی نژاد خطاب به همتای آمریکایی : به جای ریختن اشک تمساح از سرکوب معترضان در آمریکا شرمگین باشید

به گزارش مجله سلنا، سفیر ایران در لندن خطاب به همتای آمریکایی خود گفت: به جای ریختن اشک تمساح برای یک زندانی ایرانی، از سرکوب معترضان آمریکایی در خانه خودشان شرمگین باشید.

بعیدی نژاد خطاب به همتای آمریکایی : به جای ریختن اشک تمساح از سرکوب معترضان در آمریکا شرمگین باشید

به گزارش گروه سیاست خارجی مجله سلنا، حمید بعید ی نژاد سفیر جمهوری اسلامی ایران در لندن امروز (چهارشنبه) در توئیتی با اشاره به اظهارات برایان هوک که خواستار آزادی یک زندانی در ایران شده است، در توئیتر خطاب به وودی جانسون همتای خود که این توئیت را باز نشر داده، نوشت: سفیر آمریکا در انگلیس در شرایطی که هموطنانش در حال سر دادن شعار جان سیاه پوستان اهمیت دارد، به طرز وحشیانه ای در خانه خودشان سرکوب می شوند، باید از اشک تمساحی که برای بازداشت یک ایرانی می ریزد، شرمگین باشد.

وی اضافه کرد: او قادر به دیدن ده ها هزار شهروند معترض در لندن را که خواستار توقف خشونت علیه بی گناهان و احترام به حقوق بشر هستند، نیست؟

براساس این گزارش، برایان هوک نماینده آمریکا در امور ایران در توئیتی مدعی شده که ایران اقدام به بازداشت غیرمنصفانه زندانیان زیادی کرده و خواستار آزادی زندانیان از جمله مراد طاهباز شهروند انگلیسی - آمریکایی در ایران شده و گفته که ما و متحدانمان خواستار آزادی این افراد هستیم.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 20 مرداد 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: selena-fan.ir شناسه مطلب: 1000

به "بعیدی نژاد خطاب به همتای آمریکایی : به جای ریختن اشک تمساح از سرکوب معترضان در آمریکا شرمگین باشید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بعیدی نژاد خطاب به همتای آمریکایی : به جای ریختن اشک تمساح از سرکوب معترضان در آمریکا شرمگین باشید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید