تأسیس نخستین مرکز خدمات مشاوره کسب و کارهای فرهنگی هنری در صندوق اعتباری هنر

به گزارش مجله سلنا، به گزارش خبرنگاران ، سید مجید پوراحمدی با تشریح جزئیات تأسیس و در ادامه راه اندازی نخستین مرکز خدمات مشاوره و کارآفرینی با نام مسیر اقتصاد هنر(ماه)، گفت: در راستای توانمندسازی هنرمندان و اهالی فرهنگ و هنر در حوزه اقتصاد خلاق و رشد کسب و کار هنری، این مرکز مشاوره راه اندازی می گردد.

تأسیس نخستین مرکز خدمات مشاوره کسب و کارهای فرهنگی هنری در صندوق اعتباری هنر

ارائه خدمات متنوع به هنرمندان و فعالان فرهنگی

رئیس هیئت مدیره صندوق اعتباری هنر در ادامه سخنان خود بعلاوه از ارائه خدمات متنوع به زودی به هنرمندان و فعالان فرهنگی اطلاع داد و اضافه کرد: مشاوره در حوزه کسب و کارهای فرهنگی هنری، شتابدهی کسب و کارها و استارت آپ ها، تورهای انتقال تجربه و... بخشی از خدمات قابل ارائه مرکز مشاوره ماه خواهد بود.

ایجاد خدمات در بسترهای مجازی اصحاب فرهنگ و هنر

پوراحمدی در ادامه به نحوه ارائه خدمات مشاوره ای حضوری، برخط و بسته های غیر متصل اشاره نمود و گفت: ایجاد بسترهای مجازی خدمات مرکز مشاوره از اولویت های این مرکز است.

وی بعلاوه از تارنمای جامع کسب و کارهای هنری (آرت فریلنسر) به عنوان نخستین بستر جامع تعاملی کسب و کار هنری، نشان سبز به عنوان گواهی صلاحیت کسب و کار هنری در بستر دیجیتال و... به عنوان بخشی از این خدمات نام برد.

تأکید بر خدمت عادلانه و فراگیر به هنرمندان

رئیس هیئت مدیره صندوق اعتباری هنر بعلاوه با اشاره به نگاه ملی و توجه به توسعه متوازن خدمات از سوی صندوق اعتباری هنر خاطر نشان کرد: کوشش صندوق اعتباری هنر در این دوره وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در دولت سیزدهم، خدمت گسترده، عادلانه و فراگیر به هنرمندان و فعالان فرهنگی در سراسر کشور است.

تأکید بر هم افزایی معاونت ها و شرکت های تابعه صندوق هنر در ارائه خدمات

پوراحمدی در بخش دیگری از سخنان خود، همکاری با هنرمندان و مشاوران مالی طراز اول در حوزه های مختلف فرهنگی و هنری، گستره جغرافیایی خدمات، استفاده از فناوری های نوین و ساختار چابک را بخشی از ویژگی های مرکز مشاوره صندوق اعتباری هنر عنوان نمود.

مدیرعامل صندوق اعتباری هنر بعلاوه به هم افزایی معاونت ها و شرکت های تابعه صندوق هنر در عرصه ارائه خدمات اشاره و ابراز امیدواری کرد: در روزهای آینده شاهد افتتاح رسمی این مرکز در صندوق اعتباری هنر باشیم.

منبع: ایبنا - خبرگزاری کتاب ایران
انتشار: 10 مرداد 1402 بروزرسانی: 10 مرداد 1402 گردآورنده: selena-fan.ir شناسه مطلب: 2407

به "تأسیس نخستین مرکز خدمات مشاوره کسب و کارهای فرهنگی هنری در صندوق اعتباری هنر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تأسیس نخستین مرکز خدمات مشاوره کسب و کارهای فرهنگی هنری در صندوق اعتباری هنر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید