خشک کردن سریع لاک با چند ترفند ساده

به گزارش مجله سلنا، لاک زدن یکی از کارهای مورد علاقه خانم هاست اما اگر بخواهید همواره ناخن های زیبا و لاک زده داسته باشید باید زمان زیادی را صرف کنید تا خشک گردد وگرنه خراب می گردد.

خشک کردن سریع لاک با چند ترفند ساده

خشک کردن سریع لاک می تواند به شما یاری نموده تا سریع تر برای یک مهمانی مهم آماده شوید. آشنایی با این روش ها بسیار کارساز بوده و به یاری آن می توانید لاک ناخنتان را سریع خشک کنید. همراه خبرنگارانمگ باشید.

ترفندهای خشک کردن سریع لاک

برای خشک کردن لاک روش های مختلفی وجود دارد که در ادامه به آن می پردازیم. البته ضروری است که قبل از لاک زدن اقدام به سوهان کشیدن ناخن بکشید تا ناخن های زیبا و مرتب داشته باشید.

قراردادن سرانگشتان درون آب یخ

یکی از ساده ترین راه ها برای خشک کردن سریع لاک می توانید از آب یخ بهره ببرید. زمانی که تمام ناخن هایتان را لاک زدید، حداکثر 3 دقیقه صبر کنید تا رنگ لاک تثبیت گردد سپس میزانی یخ را درون یک کاسه پرازآب بریزید و سرانگشتانتان را به مدت 5 دقیقه درون این کاسه فروبرید. اگر قطره های آب را روی ناخن هایتان مشاهده کردید، مطمئن باشید لاک کاملاً خشک شده است.

خشک کردن سریع لاک با برفک فریزر

یک راه جالب که شاید به ذهنتان نرسد آن است که سر ناخن هایتان را برای مدتی روی برفک های فریزر نگهداری کنید. سرمای زیاد لاک شما را به سرعت خشک می نماید.

دقت داشته باشید به هیچ وجه احتیاج نیست ناخن هایتان را در برفک های فریزر فروکنید نکته مهم آن است که قبل از این کار یک دقیقه صبر کنید تا رطوبت لاک روی ناخن هایتان کاهش یابد و لاک کمی خشک گردد

استفاده از چندلایه نازک لاک

یکی از اشتباهاتی که خانم ها می نمایند آن است که از چندلایه لاک ضخیم استفاده می نمایند؛ اما شما باید بدانید برای اینکه لاکتان زود خشک گردد، به جای استفاده از یک لایه ضخیم لاک از سه لایه نازک لاک بهره ببرید.

کافی است میزان کمتری از لاک را روی برس برداشته تا لاک نازک تری را روی ناخن خود بزنید. شما باید 3 بار هر ناخن را بافاصله زمانی 3 دقیقه به این شیوه لاک بزنید. این روش نسبت به سایر روش ها بیشتر زمان می برد؛ اما لاک بهتر تثبیت می گردد.

اسپری خوشبونماینده خالی

یکی از راه ها برای خشک کردن سریع لاک استفاده از اسپری های خوشبونماینده است. هوای سرد داخل این اسپری ها به خشک شدن سریع لاک یاری می نماید. فقط مواظب باشید هوا از فاصله نزدیک به لاک دمیده نگردد، چون در این صورت فرم اصلی لاک ناخن شما تغییر نموده و زحماتتان به هدر می رود.

محلول خشک نماینده ناخن

استفاده از محلول یا اسپری خشک نماینده ناخن، لاک را در کوتاه ترین زمان ممکن خشک می نماید. بعلاوه از دیگر مزیت های استفاده از این محلول می توان به براق و درخشان شدن لاک ناخن و بهبود تغذیه بافت ناخن و پوست اطراف آن اشاره نمود.

اسپری یا محلول خشک نماینده را به راحتی می توانید از فروشگاه ها بخرید. استفاده از اسپری مو نیز به خشک شدن سریع لاک روی ناخن هایتان یاری می نماید.

خشک کردن سریع لاک با روغن آفتاب گردان

روغن گیاهی آفتاب گردان لاک ناخن را ظرف مدت چند دقیقه خشک می نماید البته هرگز نباید روغن آفتاب گردان را روی لاک ناخن بمالید. بلکه باید آن را روی سطح ناخن بپاشید یا اسپری کنید.

برای انجام خشک کردن سریع لاک با این روش می توانید از سایر روغن های آشپزی نیز بهره ببرید. پس از خشک شدن لاک بهتر است ناخن هایتان را با آب بشویید تا روغن روی آن پاک گردد.

منبع: پیام دلتا
انتشار: 10 شهریور 1402 بروزرسانی: 10 شهریور 1402 گردآورنده: selena-fan.ir شناسه مطلب: 2418

به "خشک کردن سریع لاک با چند ترفند ساده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خشک کردن سریع لاک با چند ترفند ساده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید